• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786
Κίνα Τακτική ίνα 12 σκοινί μπαλωμάτων 24 πυρήνων SM OM3 OM4 ODVA MPO

Τακτική ίνα 12 σκοινί μπαλωμάτων 24 πυρήνων SM OM3 OM4 ODVA MPO

Αριθμό μοντέλου: Ipfx-MPO
Απώλεια ενθέτων: <0>
Επιστροφής απώλεια: >45db
Κίνα 12 το σκοινί 40G OM4 MPO/MTP μπαλωμάτων ινών MPO στον ανεμιστήρα LC έξω/ξεσπά διάρκεια καλωδίων 0.2dB

12 το σκοινί 40G OM4 MPO/MTP μπαλωμάτων ινών MPO στον ανεμιστήρα LC έξω/ξεσπά διάρκεια καλωδίων 0.2dB

όνομα τρόπου: MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων φορτηγών
Τύπος Fiber: OM4
Αρίθμηση ινών: 8/12/24
Κίνα MPO - θηλυκό σκοινιού μπαλωμάτων MPO - θηλυκό πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων OM3 10G 24

MPO - θηλυκό σκοινιού μπαλωμάτων MPO - θηλυκό πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων OM3 10G 24

Μήκος: η 3M ή
Τύπος καλωδίων: Δέσμη
ανθεκτικότητα: >1000
Κίνα Οπτικό MTP MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών, μπλε καλώδιο οπτικών ινών 8 πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Οπτικό MTP MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών, μπλε καλώδιο οπτικών ινών 8 πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Πρότυπο: πολλαπλού τρόπου ΑΜ ferrule<0.5dB
SM χαμηλή απώλεια: singlemode ΑΜ ferrule<0.3dB
ανθεκτικότητα: >1000
Κίνα Καλώδιο κορμών OM1 OM2 MPO, MTP - συνδετήρας ινών MPO για το δίκτυο του τοπικού LAN

Καλώδιο κορμών OM1 OM2 MPO, MTP - συνδετήρας ινών MPO για το δίκτυο του τοπικού LAN

λειτουργία: Σκοινί μπαλωμάτων ΚΚ SM MPO
Χρώμα: κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, άσπρο
Θερμοκρασία λειτουργίας: -25°C~+40°C
Κίνα Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικής ίνας πλαισίων μετάλλων 96 πολλαπλού τρόπου μαύρος/μπεζ πυρήνων

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικής ίνας πλαισίων μετάλλων 96 πολλαπλού τρόπου μαύρος/μπεζ πυρήνων

Αριθμός Μοντέλου: Οπτικών Ινών Patch Panel
Πίεση αέρα: 70kPa~106kPa
Θερμοκρασία λειτουργίας: -25°C~+40°C
Κίνα 40G - συνδετήρας ινών φορμών MPO QSFP, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 2M πολλαπλού τρόπου OM3 MPO

40G - συνδετήρας ινών φορμών MPO QSFP, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 2M πολλαπλού τρόπου OM3 MPO

Keyworkds: Mpo-LC οι ΚΚ επιδιορθώνουν το σκοινί
εισαγωγή απώλεια: <0>
επιστροφή απώλεια: >20dB
Κίνα 24 ίνα MTP/ενιαίος τρόπος 12 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ντούμπλεξ επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων LC UPC

24 ίνα MTP/ενιαίος τρόπος 12 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ντούμπλεξ επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων LC UPC

Αριθμός Μοντέλου: Κασέτα MPO/MTP LGX
Πυρήνες: 24 πυρήνες
Καλώδιο: καλώδιο δεσμών
Κίνα 24 σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων MPO MPO/MTP - επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC για τον εξοπλισμό δοκιμής

24 σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων MPO MPO/MTP - επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC για τον εξοπλισμό δοκιμής

Επιστροφής απώλεια (RL): >=40dB
εφαρμογή: MPO/MPT εφαρμογή
Απώλεια ενθέτων (IL): <>
Κίνα Μαύρο μέταλλο 12 οπτικό πλαίσιο 165 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ινών * 139 * 33mm

Μαύρο μέταλλο 12 οπτικό πλαίσιο 165 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ινών * 139 * 33mm

Επιστροφής απώλεια (RL): >=40dB
Αριθμό μοντέλου: MPO 12fiber
Απώλεια ενθέτων (IL): <>
1 2