• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786
καλή τιμή Αδιάβροχη οπτική πλεξίδα IP68 υπαίθριο FTTX CPRI Conector OptiTap σε απευθείας σύνδεση

Αδιάβροχη οπτική πλεξίδα IP68 υπαίθριο FTTX CPRI Conector OptiTap

Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Όνομα προϊόντων: πλεξίδα οπτικών ινών
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.20
καλή τιμή Υψηλή πλεξίδα 8 οπτικής ίνας επιστροφής απώλειας Fan-Out σκοινιού μπαλωμάτων Sc SM πυρήνων πλεξίδα σε απευθείας σύνδεση

Υψηλή πλεξίδα 8 οπτικής ίνας επιστροφής απώλειας Fan-Out σκοινιού μπαλωμάτων Sc SM πυρήνων πλεξίδα

Μάρκα: CFO
Αριθμό μοντέλου: 12 πλεξίδα οπτικών ινών πυρήνων
Σακάκι: PVC
καλή τιμή Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH σε απευθείας σύνδεση

Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH

Αριθμό μοντέλου: Άλτης Ftth
Τύπος συνδετήρων: SC/APC, SC/UPC
Σακάκι καλωδίων: LSZH, PVC, PE
καλή τιμή Οπτικός ενισχυμένος προσαρμοστής συνελεύσεων συνδετήρων FTTH οπτικών ινών Sc IP68 FAC σε απευθείας σύνδεση

Οπτικός ενισχυμένος προσαρμοστής συνελεύσεων συνδετήρων FTTH οπτικών ινών Sc IP68 FAC

Όνομα προϊόντων: Ενισχυμένος προσαρμοστής
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
Επιστροφής απώλεια: 55db
καλή τιμή APC OptiTap Sc πλεξίδων οπτικής ίνας συνδετήρων Χ άλτης FTTX σε απευθείας σύνδεση

APC OptiTap Sc πλεξίδων οπτικής ίνας συνδετήρων Χ άλτης FTTX

Τύπος τρόπου: IP68 άλτης
Απώλεια εισαγωγής: <0>
Επιστροφής απώλεια: >55dB
καλή τιμή LSZH FTTH οπτικών ινών πτώσης υπαίθριος άλτης 1 πυρήνας 0.2dB Sc καλωδίων μίνι σε απευθείας σύνδεση

LSZH FTTH οπτικών ινών πτώσης υπαίθριος άλτης 1 πυρήνας 0.2dB Sc καλωδίων μίνι

Όνομα προϊόντων: Άλτης OptiTap
Συνδετήρας: SC Χ
Dia καλωδίων: 2*5/2*5/3.0/5.0mm
καλή τιμή Υπαίθριος αδιάβροχος συνδετήρας 0.2dB προσαρμοστών LC MPO οπτικών ινών Sc Optitap σε απευθείας σύνδεση

Υπαίθριος αδιάβροχος συνδετήρας 0.2dB προσαρμοστών LC MPO οπτικών ινών Sc Optitap

Πρότυπο όνομα: Προσαρμοστής Sc OptiTap
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
Επιστροφής απώλεια: < -="" 50dB="">
καλή τιμή PTO 4FO τοποθετημένο τοίχος πλαίσιο 4.0mm λήξης πλεξίδα με APC Sc τον προσαρμοστή σε απευθείας σύνδεση

PTO 4FO τοποθετημένο τοίχος πλαίσιο 4.0mm λήξης πλεξίδα με APC Sc τον προσαρμοστή

Όνομα προϊόντων: Κιβώτιο Rossette ινών
Υλικό: PC+ABS
Πυρήνες ινών: 4
καλή τιμή Τελική ροζέτα FTTB επιτροπής πιάτων προσώπου οπτικών ινών κιβωτίων οπτικών ινών ABS PC σε απευθείας σύνδεση

Τελική ροζέτα FTTB επιτροπής πιάτων προσώπου οπτικών ινών κιβωτίων οπτικών ινών ABS PC

Όνομα προϊόντων: κιβώτιο 2F Ftth
Χρώμα κιβωτίων: Άσπρος
Υλικό κιβωτίων: PC+ABS
καλή τιμή Αδιάβροχος συνδετήρας MPO FTTA προσαρμοστών IP68 οπτικών ινών Sc ODVA σε απευθείας σύνδεση

Αδιάβροχος συνδετήρας MPO FTTA προσαρμοστών IP68 οπτικών ινών Sc ODVA

Όνομα προϊόντων: Προσαρμοστής ODVA
Βαθμός IP: 68
Συνδετήρας: Sc
1 2 3 4 5 6 7 8