• Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Susan Cheng
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-15622869894
WhatsApp : +8613570862361
Κίνα Εσωτερικό APC Sc 3.0mm σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών μέσω-τοίχων του δικτύου FTTx

Εσωτερικό APC Sc 3.0mm σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών μέσω-τοίχων του δικτύου FTTx

Αριθμό μοντέλου: GJFJH-φ3.0mm-SCAPC σε assemblingSCAPC-G657A2-50M
Χρώμα ινών: φυσικός
Αρίθμηση ινών: 1
Κίνα σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 0.9mm αόρατο για FTTH και άλλο οπτικό δίκτυο πρόσβασης (FTTx)

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 0.9mm αόρατο για FTTH και άλλο οπτικό δίκτυο πρόσβασης (FTTx)

Αριθμό μοντέλου: σκοινί μπαλωμάτων οπτικών καλωδίων 0.9mm αόρατο
Τύπος συνδετήρων: Sc στο Sc
Πολωνικός τύπος: APC APC
Κίνα APC Sc 5.0mm APC Sc στο ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων τρόπου (GJYXFJH) για τα δίκτυα FTTx

APC Sc 5.0mm APC Sc στο ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων τρόπου (GJYXFJH) για τα δίκτυα FTTx

Αριθμό μοντέλου: άλτης Sc-Sc 5.0mm Uniboot
Τύπος συνδετήρων: Sc στο Sc
Πολωνικός τύπος: APC APC
Κίνα Ο προσαρμοσμένος APC Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών μήκους μίνι αδιάβροχος Μαύρος συνδετήρων

Ο προσαρμοσμένος APC Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών μήκους μίνι αδιάβροχος Μαύρος συνδετήρων

Αριθμό μοντέλου: Μίνι σκοινί μπαλωμάτων Sc αδιάβροχο
Τύπος ινών: Singlemode
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
Κίνα Ενιαίο σκοινί FTTA IP68 APC/UPC G652D μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών τρόπου αδιάβροχο

Ενιαίο σκοινί FTTA IP68 APC/UPC G652D μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών τρόπου αδιάβροχο

Αριθμό μοντέλου: Αδιάβροχες πλεξίδες
τύπος καλωδίων: Επίπεδο/στρογγυλό καλώδιο πτώσης
Τύπος ινών: G652D ή G657A
Κίνα IP68 αδιάβροχο Fanout ινών MPO mpo-Sc FTTA 12 αλτών ODVA οπτικών ινών καλώδιο

IP68 αδιάβροχο Fanout ινών MPO mpo-Sc FTTA 12 αλτών ODVA οπτικών ινών καλώδιο

Αριθμό μοντέλου: MPO-SC Jumper
Όνομα: FTTA Patch Cord
Τύπος ινών: SM G657A
Κίνα Οι ίνες αλτών SM G657A 12 οπτικών ινών Sc MPO στεγανοποιούν το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MPO

Οι ίνες αλτών SM G657A 12 οπτικών ινών Sc MPO στεγανοποιούν το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MPO

Αριθμό μοντέλου: MPO-SC Jumper
Όνομα: Άλτης οπτικών ινών
Τύπος ινών: SM G657A
Κίνα IP68 αδιάβροχο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος ινών mpo-Sc FTTA 12 αλτών ODVA οπτικών ινών

IP68 αδιάβροχο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος ινών mpo-Sc FTTA 12 αλτών ODVA οπτικών ινών

Αριθμό μοντέλου: Mpo-Sc άλτης
Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων FTTA
Τύπος ινών: SM G657A
Κίνα Σκοινί 5m μπαλωμάτων οπτικών ινών DLC CPRI άλτης οπτικών καλωδίων κλάδων

Σκοινί 5m μπαλωμάτων οπτικών ινών DLC CPRI άλτης οπτικών καλωδίων κλάδων

Αριθμό μοντέλου: Ipa-CPRI
Προϊόν: Συνέλευση καλωδίων οπτικών ινών FLX 8cores CPRI
Τύπος συνδετήρων: Flx-LC
Κίνα 5G FLX 8 σκοινί DLC CPRI 5m μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων άλτης οπτικών καλωδίων κλάδων

5G FLX 8 σκοινί DLC CPRI 5m μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων άλτης οπτικών καλωδίων κλάδων

Αριθμό μοντέλου: Ipa-CPRI
Προϊόν: Συνέλευση καλωδίων οπτικών ινών FLX 8cores CPRI
Τύπος συνδετήρων: FLX LC
1 2 3 4 5 6 7 8