• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786
Κίνα Αδιάβροχη οπτική πλεξίδα IP68 υπαίθριο FTTX CPRI Conector OptiTap

Αδιάβροχη οπτική πλεξίδα IP68 υπαίθριο FTTX CPRI Conector OptiTap

Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Όνομα προϊόντων: πλεξίδα οπτικών ινών
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.20
Κίνα Υψηλή πλεξίδα 8 οπτικής ίνας επιστροφής απώλειας Fan-Out σκοινιού μπαλωμάτων Sc SM πυρήνων πλεξίδα

Υψηλή πλεξίδα 8 οπτικής ίνας επιστροφής απώλειας Fan-Out σκοινιού μπαλωμάτων Sc SM πυρήνων πλεξίδα

Μάρκα: CFO
Αριθμό μοντέλου: 12 πλεξίδα οπτικών ινών πυρήνων
Σακάκι: PVC
Κίνα Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH

Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH

Αριθμό μοντέλου: Άλτης Ftth
Τύπος συνδετήρων: SC/APC, SC/UPC
Σακάκι καλωδίων: LSZH, PVC, PE
Κίνα APC OptiTap Sc πλεξίδων οπτικής ίνας συνδετήρων Χ άλτης FTTX

APC OptiTap Sc πλεξίδων οπτικής ίνας συνδετήρων Χ άλτης FTTX

Τύπος τρόπου: IP68 άλτης
Απώλεια εισαγωγής: <0>
Επιστροφής απώλεια: >55dB
Κίνα LSZH FTTH οπτικών ινών πτώσης υπαίθριος άλτης 1 πυρήνας 0.2dB Sc καλωδίων μίνι

LSZH FTTH οπτικών ινών πτώσης υπαίθριος άλτης 1 πυρήνας 0.2dB Sc καλωδίων μίνι

Όνομα προϊόντων: Άλτης OptiTap
Συνδετήρας: SC Χ
Dia καλωδίων: 2*5/2*5/3.0/5.0mm
Κίνα APC Sc αδιάβροχο HDPE LSZH G657A2 πλεξίδων ινών καλώδιο πτώσης οπτικών ινών

APC Sc αδιάβροχο HDPE LSZH G657A2 πλεξίδων ινών καλώδιο πτώσης οπτικών ινών

Πρότυπο όνομα: Αδιάβροχος άλτης
Απώλεια εισαγωγής: <0>
Επιστροφής απώλεια: 55db
Κίνα Τακτικό 5G CPRI ινών TPU θωρακισμένο στρατιωτικό καλώδιο μπαλωμάτων καλωδίων G652D οπτικό

Τακτικό 5G CPRI ινών TPU θωρακισμένο στρατιωτικό καλώδιο μπαλωμάτων καλωδίων G652D οπτικό

Όνομα τρόπου: Τακτικός θωρακισμένος άλτης
Dia καλωδίων: 5.07.0mm
Αρίθμηση ινών: 2-24 πυρήνες
Κίνα Προ-Connectorized OptiTap SC/APC πτώσης επίπεδο καλώδιο 4mm*8mm Corning OptiTap καλωδίων στο

Προ-Connectorized OptiTap SC/APC πτώσης επίπεδο καλώδιο 4mm*8mm Corning OptiTap καλωδίων στο

Πρότυπος τύπος: OptiTap
Διάμετρος καλωδίων: στρογγυλό καλώδιο 5.0mm ή επίπεδο καλώδιο 4.0*8.0mm
Συνδετήρας: OptiTap συνδετήρας
Κίνα IP67 πλεξίδα αλτών οπτικών ινών OptiTap συνδετήρων Sc Χ

IP67 πλεξίδα αλτών οπτικών ινών OptiTap συνδετήρων Sc Χ

Πρότυπο όνομα: IP67 μίνι συνδετήρας Sc Χ (γρήγορος συνδετήρας)
Διάμετρος καλωδίων: στρογγυλό καλώδιο 3.05.0mm ή ftth καλώδιο πτώσης
Σακάκι του καλωδίου: LSZH PVC ή TPU
Κίνα Επίπεδο καλώδιο G657A SC/APC FTTh πλεξίδων οπτικής ίνας αλτών σακακιών LSZH Singlemode

Επίπεδο καλώδιο G657A SC/APC FTTh πλεξίδων οπτικής ίνας αλτών σακακιών LSZH Singlemode

Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα SM SC/APC
Καλώδιο διαμέτρου: 2*5mm
Τύπος Fiber: G657A
1 2 3 4