• Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Susan Cheng
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-15622869894
WhatsApp : +8613570862361

Διπλό σκοινί LSZH FTTH 0.9mm/2.0mm/3.0mm μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα CFO
Πιστοποίηση Rohs
Αριθμό μοντέλου Κιβώτιο CFO-διανομής
Ποσότητα παραγγελίας min 1
Συσκευασία λεπτομέρειες 3days για τα δείγματα 7-15days για τη μαζική διαταγή
Χρόνος παράδοσης 1pc μέσο κιβώτιο, 6pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο
Όροι πληρωμής T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 1000pcs/ημέρα

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

whatsapp:0086 18588475571

WeChat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Μάρκα CFO Αριθμό μοντέλου Patch Cord
Καλώδιο διαμέτρου 0.9mm/2.0mm/3.0mm λειτουργία Ενιαίοι τρόπος/Mulitimode
Αριθμήσεις ινών 9/125um, 50/125um, 62.5/125um, ect
Υψηλό φως

καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

,

Θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

 

Διπλό SM 9/125 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών καλωδίων LSZH FTTH σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών fc-LC/APC

 

Εφαρμογή

 

1. Δίκτυο τοπικής περιοχής

2.Data δίκτυο επικοινωνίας

3.Telecommunication οπτικό δίκτυο μετάδοσης

4.Optical δίκτυο πρόσβασης (OAN)

5.Active λήξη συσκευών

6.CATV

7.Fiber μετάδοση στοιχείων οπτικής (FODT)

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Ο άλτης οπτικών ινών είναι ένα από τα πιό πολύ commom συστατικά που συνδέουν από τον εξοπλισμό με τη οπτική ίνα lind. Χρησιμοποιείται mormally μεταξύ του οπτικού teminal γραμμών με το τελικό κιβώτιο οπτικών καλωδίων με το παχύ στρώμα προστασίας.

1.Using κεραμικό ferrule υψηλής ακρίβειας

2.rubbing ακρίβεια και δοκιμή completelly

3. χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

4. η υψηλή σταθερότητα και επαναλαμβάνει

5.be συμφωνώντας με τα πρότυπα GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ telcordia

6.ferrule: κεραμικό ferrule διοξειδίου ζιρκονίου άριστης ποιότητας και υψηλής έντασης

 

Προδιαγραφές

Στοιχείο Μονάδα FC, SC, ST/PC FC, SC, ST/UPC FC, SC, ST/APC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.20 ≤0.20 ≤0.30
Επανάληψη DB ≤0.10
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.20
Επιστροφής απώλεια DB ≥50 (SM) ≥55 (SM) ≥60 (SM)
Τύπος ινών   Corning smf-28TM, 9/125um (SM), 50/125um ή 62.5/125um (ΚΚ)
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~+80
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -40~+85
Διάρκεια χρόνος >1000 φορές
Βιομηχανικά τυποποιημένος GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 0,9 2,0 2,4 3.0mm, simplex, διπλό
Μήκος καλωδίων (μ)

1M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 30M ή επιθυμητός το μήκος του καλωδίου θα είναι προμηθευτής

 

Σημείωση:

Οι προδιαγραφές κάθε σκοινιού μπαλωμάτων τύπων δεν μπορούν να απαριθμηθούν εδώ ένα προς ένα λόγω της ποικιλίας των διαφορετικών ειδών σκοινιών μπαλωμάτων. Τόσο παρακαλώ ευγενικά για να μας έρθουν σε επαφή με για άλλες λεπτομέρειες!

Διπλό σκοινί LSZH FTTH 0.9mm/2.0mm/3.0mm μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων 0

 

 

Η υπηρεσία μας

 

Το Carefiber ειδικεύεται των προϊόντων FTTH και των καλωδίων οπτικών ινών. Το Carefiber παρέχει τις λύσεις συνδετικότητας για μερικούς από τους μεγαλύτερους απολογισμούς διανομέων και cOem στον κόσμο. Παρέχουμε και τις λύσεις προτύπων και συνήθειας για τις συγκεκριμένες απαιτήσεις του πελάτη μας.


Η συνολική ποιότητα είναι η κατευθυντήρια αρχή της επιχειρησιακής ζωής Carefiber. Απαιτεί κάθε ένας από μας, χωριστά και στις ομάδες, για να καταλάβει, να προσδοκήσουν, και να ξεπεράσει τις προσδοκίες των πελατών μας. Η συνολική ποιότητα απαιτεί τη συνεχή βελτίωση σε όλες τις διαδικασίες, τα προϊόντα, και τις υπηρεσίες μας. Η επιτυχία μας εξαρτάται από τη δυνατότητά μας να μάθουμε από πείρα, να αγκαλιάσουμε την αλλαγή, και να επιτύχουμε την πλήρη συμμετοχή όλων των υπαλλήλων μας. Η πείρα της επιχείρησης βεβαιώνει ότι κάθε πελάτης θα λάβει την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων και της υπηρεσίας σε κάθε προϊόν. Με την αγορά των προϊόντων Carefiber, οι πελάτες μας μπορούν να βεβαιωθούν ότι παίρνουν τα συστατικά που επιτρέπονται πλήρως.


Όλα τα προϊόντα να είναι συνήθεια που κατασκευάζεται μπορούν για να εγκαταστήσει τις απαιτήσεις πελατών. Εάν χρειάζεστε κάτι ειδικό, Carefiber μπορεί να σχεδιάσει και να κατασκευάσει ένα καλώδιο οπτικών ινών συνήθειας ή μια συνέλευση καλωδίων για να καλύψει τις απαιτήσεις σας.

 

FAQ:

 

Q1: Είστε ένα εργοστάσιο;

Α: Ναι, είμαστε ένα εργοστάσιο, διοργανώνουμε 6 εργαστήρια, σκοινί μπαλωμάτων, υλικό, σχήμα εγχύσεων, ζωγραφική, κύβος που κάνει το εργαστήριο.

 

Q2: τι είναι έλεγχος ποιότητας των προϊόντων σας;

Α: Η αρχή μας είναι «ποιότητα πρώτα, γόητρο πρώτα».

1.Control η πρώτη ύλη, η κατανομή εργατικού δυναμικού, τα εργασιακά περιβάλλοντα, ο εξοπλισμός κ.λπ.
2.Improve τα πρότυπα, η συνεργασία εργασίας, κατάρτιση των εργαζομένων κ.λπ.
3.The υποστήριξη του προϊσταμένου στον ποιοτικό έλεγχο.

4.Our τα προϊόντα έχουν περάσει το CE & το ROHS & το ISO κ.λπ.

 

Q3: Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε την εξουσιοδότηση ετών 1-2 στα προϊόντα μας.

 

Q4. Q: Θα μπορούσατε να προσφέρετε την υπηρεσία cOem;

Α: Ναι, μπορούμε να παρέχουμε και το cOem και την υπηρεσία ODM, να κατασκευάσει σύμφωνα με το αίτημά σας.

 

Q5. Μπορώ να πάρω μια διαταγή δειγμάτων
Α: Ναι, ο επαγγελματικός κατασκευαστής, 100% δοκιμασμένο, δείγματα είναι διαθέσιμος.

 

Q6. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;

Α: Το δείγμα διαρκεί 3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής διαρκεί 7-15 ημέρες για τη μαζική διαταγή. 

 

Q7. Τι γίνεται με την αποστολή και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;

Α: Τα αγαθά συνήθως στέλνονται από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.

 

Q8. Διατάζοντας τον οδηγό όπως ακολουθεί:

Αρχικά, ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον, τακτοποιούμε την παραγωγή.