• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα CFO
Πιστοποίηση CE Rohs
Αριθμό μοντέλου Οπτικών Ινών Εξασθένηση
Ποσότητα παραγγελίας min 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες 10pcs στην τσάντα
Χρόνος παράδοσης 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union paypal
Δυνατότητα προσφοράς 10000pcs/day
Λεπτομέρειες
Σταθερή αξία μείωσης 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 DB Τύπος Fiber SM/MM εξασθενητής ινών ινών
Τύπος σύνδεσης SC FC LC ST μήκος κύματος 1310 /1550nm
Τύπος Αρσενικό στο θηλυκό εφαρμογή Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Όνομα Προϊόντος μεταβλητός οπτικός εξασθενητής voa
Υψηλό φως

Σταθερός οπτικός εξασθενητής

,

Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC

 

 

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Υψηλός εξασθενητής οπτικών ινών επιστροφής απώλειας
  • Ανώτατη δύναμη λειτουργίας (1W)
  • Χαμηλός εξασθενητής οπτικών ινών σχετικότητας μήκους κύματος
  • Χαμηλός σχετικός με την πόλωση εξασθενητής οπτικών ινών απώλειας
  • Συμπαγές σχέδιο

 

2. Εφαρμογή

  • Οπτικό σύστημα δικτύων ινών
  • Οπτικό σύστημα μετάδοσης ινών γεια-ταχύτητας
  • Σύστημα CATV
  • Μεγάλης απόστασης σύστημα DWDM
  • Οπτικοί πολυδιαυλωτές το (OADM) προσθέτω-πτώσης

 

3. Προδιαγραφή

  • Αξία μείωσης: 1 3 5 10 15 20 25 30 DB ή όπως απαιτείται
  • Ακρίβεια μείωσης: <5db><10db>>10dB ± 10%
  • Επιστροφής απώλεια: PC >45dB
  • Μήκος κύματος λειτουργίας: 1310nm και 1550nm (SM)
  • Απώλεια πόλωσης: <0>
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 ℃ ~ + 75 ℃
  • Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ℃ ~ +85 ℃
  • Θερμοκρασία (Unencapsulation): 95% RH εφαρμόζουν τα πρότυπα Telecordia (GR-910-ΠΥΡΉΝΑΣ)

 

 

 

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC 0

 

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC 1

 

 

 

4. Οι υπηρεσίες μας:

 

Το Carefiber είναι ο τοπ κατασκευαστής του θραύστη PLC ινών, γρήγορος συνδετήρας ινών, οπτικό σκοινί μπαλωμάτων, το καλώδιο etc.we ινών πρέπει να υπερβεί τη δέκα ετών εμπειρία στην κατασκευή και την εξαγωγή. Η ιδέα μας παρέχει στους πελάτες την πιό topest ποιότητα, καλύτερη τιμή.

 

Το Carefiber εστιάζει πάντα στην αξιόπιστη ποιοτική ανάπτυξη. Με τη συμμόρφωση με την ποιοτική πολιτική μας " συνεχίστε να ακολουθείτε την άριστη ποιότητα, προσφέρει τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες προκειμένου να πραγματοποιηθούν οι ανάγκες και η ικανοποίηση πελατών», εξ αρχής προσπαθούμε για την παροχή των exceelent προϊόντων και της υπηρεσίας για να ικανοποιήσουμε και να υπερβούμε την ανάγκη του πελάτη μας. Το Carefiber λειτουργεί συνεχώς με τις σύγχρονες μεθόδους ποιοτικής διαχείρισης για να εξασφαλίσει ολόκληρη τη διαδικασία υπηρεσιών εφαρμοσμένος ελαστικά και αποτελεσματικά.

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ είναι ένας από τους κύριους υπεύθυνους για την ανάπτυξη και τους επαγγελματικούς κατασκευαστές της οπτικής τεχνολογίας ινών και υψηλή - προϊόντα οπτικών επικοινωνιών ποιοτικών ινών. Παρέχουμε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, το συνδετήρα οπτικών ινών, τον προσαρμοστή οπτικών ινών, το θραύστη PLC οπτικών ινών, το γρήγορο συνδετήρα, την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών, το τελικό κιβώτιο ινών, την περάτωση ινών και περισσότεροι. Για τον υψηλής ποιότητας εξοπλισμό γραμμών παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων, μπορούμε επίσης να προσφέρουμε την εισαγωγή και να επιστρέψουμε τον ελεγκτή απώλειας, τη μηχανή δοκιμής παρεμβαλλόμετρων, το μικροσκόπιο ακρών συνδετήρων, την πτυχώνοντας μηχανή συνδετήρων, τη γυαλίζοντας μηχανή συνδετήρων, το φούρνο θέρμανσης συνδετήρων, την αυτόματη τέμνουσα μηχανή καλωδίων, κ.λπ.

 

Προσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές για να επισκεφτούμε την επιχείρησή μας και να μας έρθουμε σε επαφή με άμεσα για περισσότερες πληροφορίες. Το Carefiber, φροντίζει εσείς ζωή.