• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Εξασθενητής LC οπτικών ινών μετάλλων - εξασθενητής 20db φλαντζών του ST ανθεκτικός για τις τηλεπικοινωνίες

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα CFO
Πιστοποίηση Rohs
Αριθμό μοντέλου LC εξασθενητής του ST
Ποσότητα παραγγελίας min 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες 10pcs στην τσάντα
Χρόνος παράδοσης 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, paypal
Δυνατότητα προσφοράς 10000pcs/day
Λεπτομέρειες
Ανοχή DB μείωσης ≤+/-0.5 (1-10dB) ή ≤+/-1.0 (11-30dB) Σειρά DB μείωσης 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25dB
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ -25°C~+75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~+ 85°C
Λειτουργούν μήκος κύματος NM SM: 1310/1550nm ΚΚ: 850 /1300nm Υλικό Μετάλλων
Υψηλό φως

Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού

,

Οπτικός σταθερός εξασθενητής

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων
Αποταμιευτής οπτικών ινών LC - ST Απομακρυσμένος εξασθενητής φλάντζας για τηλεπικοινωνίες

1. Χαρακτηριστικά:

Αξία εξασθένησης υψηλής ακρίβειας
Χαμηλή πρόσθετη απώλεια
Υψηλή ανθεκτικότητα
Υψηλή αξιοπιστία και σταθερότητα

Τύπος συνδετήρα: FC, SC, LC, ST, FC / SC ή άλλος τύπος

2. Εφαρμογή:

Fiber οπτικό τηλεπικοινωνιακό σύστημα
Οπτική καλωδιακή καλωδιακή τηλεόραση
Οπτικός αισθητήρας οπτικών ινών
Εξοπλισμός δοκιμών

Είδος Μονάδα Παράμετρος
Λειτουργικό μήκος κύματος Nm SM: 1310 / 1550nm ΜΜ: 850 / 1300nm
Περιοχή εξασθένησης dB 1-10dB (στάδιο 1dB), 15, 20, 25, 30dB
Απώλεια επιστροφής dB PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60
Ανοχή μετριασμού dB ≤ +/- 0,5 (1-10dB) ή ≤ +/- 1,0 (11-30dB)
Θερμοκρασία λειτουργίας ° C -25 ° C ~ + 75 ° C
Θερμοκρασία αποθήκευσης ° C -40 ° C ~ + 85 ° C

3. Πληροφορίες παραγγελίας:

Τύπος συνδετήρα: FC, SC, LC, SC
Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Τύπος: Μονή λειτουργία, Multimode
Απεντόμωση: 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25, 30dB
Λειτουργία: Σταθερή, Γυναίκα & Άντρας, Σε σειρά, Μεταβλητή
Μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

4. Φροντίζουμε τη ζωή μας.

Η Carefiber εστιάζει πάντα στην αξιόπιστη ανάπτυξη της ποιότητας. Συμμορφούμενη με την πολιτική μας για την ποιότητα "Συνεχίζουμε να επιδιώξουμε την άριστη ποιότητα, να προσφέρουμε τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες για να ικανοποιήσουμε τις ανάγκες και την ικανοποίηση των πελατών μας", προσπαθούμε να παρέχουμε άριστα προϊόντα και υπηρεσίες για να καλύψουμε και να ξεπεράσουμε τις ανάγκες μας. Η Carefiber εργάζεται συνεχώς με σύγχρονες μεθόδους διαχείρισης της ποιότητας για να διασφαλίσει ότι η όλη διαδικασία εξυπηρέτησης υλοποιείται με ευελιξία και αποτελεσματικότητα.

Carefiber Οπτική Technology Co, Ε.Π.Ε. είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και επαγγελματίες κατασκευαστές οπτικών ινών τεχνολογία και οπτικών ινών υψηλής ποιότητας προϊόντα επικοινωνίας. Παρέχουμε καλώδιο οπτικού καλωδίου οπτικών ινών, υποδοχή οπτικών ινών, προσαρμογέα οπτικών ινών, διαχωριστή οπτικών ινών PLC, σύνδεσμο Fast, οπτικό πίνακα patch οπτικών ινών, τερματικό κουτί Fiber, κλείσιμο ινών και πολλά άλλα . Για εξοπλισμό γραμμής παραγωγής καλωδίων υψηλής ποιότητας, μπορούμε επίσης να προσφέρουμε tester απώλειας εισαγωγής και απόδοσης, μηχανή δοκιμής συμβολομετρητών, μικροσκόπιο άκρου συνδετήρα, μηχανή πρεσαρίσματος συνδετήρα, μηχανή στίλβωσης συνδετήρα, φούρνο θέρμανσης συνδετήρα, αυτόματη μηχανή κοπής καλωδίων κλπ.

Σας προσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές να επισκεφτούν την εταιρεία μας και να επικοινωνήσουν άμεσα μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Carefiber, Φροντίζεις τη ζωή σου.