• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών FTTH, καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων FC/APC 12

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OEM
Πιστοποίηση Rohs SGS ISO9001:2008
Αριθμό μοντέλου FC/APC πλεξίδα οπτικών ινών
Ποσότητα παραγγελίας min 10
Συσκευασία λεπτομέρειες Πλαστική τσάντα + τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης 3days για τα δείγματα, 7-15days για τη μαζική διαταγή
Όροι πληρωμής Paypal , L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 5000pcs/ημέρα
Λεπτομέρειες
Ποιοτικά πρότυπα GR-326-πυρήνας ή IEC Telcordia Τύπος Fiber Corning smf-28TM, 9/125
επιστροφή απώλεια >=45dB εισαγωγή απώλεια UPC<=0.2dB
Επανάληψη <> δοκιμής 100% δοκιμή τρηματωδών σκωλήκων εγκεκριμένη
Υψηλό φως

καλώδια αλτών οπτικών ινών

,

Σκοινί μπαλωμάτων πλεξίδων

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών FTTH, καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων FC/APC 12

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι σημαντική οπτικού network.they έχει τους ίδιους ή διαφορετικούς συνδετήρες που εγκαθίστανται στο τέλος του καλωδίου οπτικών ινών. Η σειρά πλεξίδων οπτικών ινών έρχεται με μια περιεκτική συλλογή των μηκών και των συνδετήρων να εκπληρώσει την απαίτησή σας για την επέκταση.

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Υψηλή επιστροφής απώλεια

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτεται δια θόλου
Άριστη μηχανική αντοχή
Αγαθό στην επανάληψη
Αγαθό στην ανταλλαγή
Πράσινη παραγωγή, CE, πρότυπα RoHS


2. Εφαρμογές:

 

Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)

Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών

Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)

Ενεργός λήξη συσκευών

Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών (FODT)

Εξοπλισμός δοκιμής

CATV


3. Προδιαγραφές:

 

Παράμετρος
Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥35dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
Πρότυπο-υποχωρητικός ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326
Προδιαγραφή
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος:
(1) 9/125-G652D
(2) 9/125-G655
(3) 9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3
Πολλαπλού τρόπου:
(4) 50/125-OM2
(5) 62.5/125-OM1
(6) 50/125-OM3
(7) 50/125-OM4
Εμπορικό σήμα ινών YOFC, Corning, OFS…
Τύπος συνδετήρων SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO/MTP, SMA, DIN
Τύπος σκοινιού Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores…
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm….
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Μήκος (Μ) 0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m
Τύπος καλωδίων Μέγεθος καλωδίων (χιλ.) Βάρος kg/km καλωδίων Εκτατή δύναμη μακρύ/βραχυπρόθεσμο (ν) Αντίσταση συντριβής μακρύ/βραχυπρόθεσμο (ν)

Κάμπτοντας ακτίνα

Στατικός/δυναμικός (χιλ.)

Gja-ΙΙ-YX2-02Xn 8.9±0.5 58.1 200/660 300/1000 20D/10D
Mpc-γ-YX2-04Xn 8.9±0.5 58.3 200/660 300/1000 20D/10D
Mpc-γ-YX2-06Xn 9.8±0.5 73 200/660 300/1000 20D/10D
MPC- γ-YX2-08Xn 10.6±0.5 95.7 200/660 300/1000 20D/10D
MPC- γ-YX2-12Xn 13.4±0.5 155.2 200/660 300/1000 20D/10D

 

 

G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση @850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
(+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
  @1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
  @1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ

 
4. FAQ:
 

1. Ποιος είναι ο ποιοτικός έλεγχός σας;

- Η ποιότητα είναι η ψυχή και ο πολιτισμός μας. Έχουμε την επιθεώρηση και τη δοκιμή 100%strict πριν από την αποστολή. Θα επιστρέψουμε τα χρήματα σε σας εάν υπάρχει ποιοτικό πρόβλημα.

 

2. Μπορείτε να δεχτείτε τη μικρή διαταγή;

- Ναι, η μικρή διαταγή είναι διαθέσιμη στην επιχείρησή μας. Υποστηρίζουμε το νέο έργο των πελατών μας όπως ξέρουμε ότι η επιχείρηση είναι πάντα από μικρό σε μεγάλο.

Η επιτυχία σας είναι η επιχείρησή μου.

 

3. Μπορώ να διατάξω τα δείγματα πρίν τοποθετώ τον όγκο να διατάξουν;

- Ναι, τα δείγματα είναι βεβαίως για τη δοκιμή σας πριν από τη μαζική διαταγή. Είναι κανονική διαδικασία, εξετάζουμε πάντα άλλους πελάτες.

Εντούτοις, θα χρεώσουμε για μια κατάθεση μικρού ποσού σε περίπτωση που η επένδυση στα νέα δείγματα. Αλλά παρακαλώ donot η ανησυχία, η κατάθεση δειγμάτων θα σας επιστρέψει σε όταν καθόρισε η μαζική διαταγή.

 

4. Ποια είναι η χρονική ανοχή για τα δείγματα;

- Για το δείγμα που κάνει, παίρνει συνήθως 7-15days περιλαμβάνει τη δοκιμή για να σιγουρευτεί άριστό του.

Εάν επειγόντως, παρακαλώ ευγενικά ξέρτε, θα κάνουμε το καλύτερό μας για να απασχοληθούμε στις υπερωρίες για να το επιταχύνουμε.

 

5. Μπορείτε να παρέχετε τα προσαρμοσμένα προϊόντα και το λογότυπο;

- Ναι, φυσικά μπορούμε. Παρέχουμε την υπηρεσία OEM&ODM. Μπορείτε να μας στείλετε το σχέδιό σας.

Έχετε την ιδέα, την μετατρέπουμε σε άριστο προϊόν για σας.

 Πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών FTTH, καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων FC/APC 12 0

5. Υπηρεσία Carefiber:
 

.

Πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών FTTH, καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων FC/APC 12 1

6. Γιατί επιλέξτε Carefiber;

 

Ναυτιλιακή αποστολή


1.The τα στοιχεία θα παραδοθούν μέσα σε περίπου 5~7 ημέρες εργασίας επάνω στην παραλαβή της πληρωμής.
(μέχρι την ποσότητα που διατάζεται).


2.The τα στοιχεία θα αποσταλούν μέσω της διεθνούς σαφούς FEDEX, του UPS, DHL, TNT κ.λπ. (από σπίτι σε σπίτι παράδοση) ή μέσω των αεροπορικών μεταφορών (πόρτα στην παράδοση αερολιμένων).


3. Εάν τα στοιχεία δεν παραλαμβάνονται περισσότερο από 5~7 ημέρες μετά από την παράδοση, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με.

Πολιτική εξουσιοδότησης


1.This το στοιχείο καλύπτεται από την επιστροφή 1 έτους για να βασίσει το ένταλμα


2.Please σιγουρεύονται για να ελέγξουν προσεκτικά πότε το στοιχείο σας φθάνει και εάν βρείτε δεν είναι αυτό που διατάξατε ή είναι χαλασμένο παρακαλώ μας έρχεται σε επαφή με immediately.we βεβαιώνει ότι το πρόβλημα θα επιλυθεί γρήγορα δεδομένου ότι η ικανοποίηση είναι εγγυημένη.


3.In το απίθανο γεγονός ότι η αλλαγή του μυαλού και μιας επιστροφής είναι αίτημα, εσείς μπορούν να το επιστρέψουν πίσω εντός 14 ημερών από τότε όταν το λαμβάνετε.


4. Όλες οι επιστροφές πρέπει να περιλάβουν όλα τα αρχικά στοιχεία άθικτα, στον επαν-εμπορεύσιμο όρο
και αρχική συσκευασία.


5. Θα σας επιστρέψουμε όταν λαμβάνουμε την επιστροφής συσκευασία. (Οι αμοιβές ναυτιλίας και χειρισμού δεν είναι πληρωτέες.) Και ο αγοραστής είναι αρμόδιος για τα υποσμένα στέλνοντας προϊόντα εξόδων αποστολής πίσω.

 

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, που περιορίζεται έχει περάσει τη διεθνή ποιοτική πιστοποίηση: ISO 9001. Όχι μόνο έχουμε την τοπ-ταξινόμηση των τμημάτων ποιοτικού ελέγχου αλλά και καθιερώνουμε το πλήρες και αξιόπιστο σύστημα εξασφάλισης ποιότητας. Πραγματοποιούμε το σύστημα σε όλες τις διαδικασίες και τις διαδικασίες της παραγωγής και της διαχείρισης. Επιπλέον, υιοθετούμε τον προηγμένο εξοπλισμό ποιοτικού ελέγχου και την πρώτης τάξεως ειδική ομάδα, που σιγουρεύονται την ποιότητα των καλύτερων προϊόντων στους πελάτες σε ολόκληρο τον κόσμο.

 


Προσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές για να επισκεφτούμε την επιχείρησή μας και να μας έρθουμε σε επαφή με άμεσα για περισσότερες πληροφορίες, θα απαντήσουμε εσείς το συντομότερο δυνατό!!!