• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Μονοκατευθυντική πλεξίδα SM G652D 2.0mm Sc/APC 2 ενιαίοι άλτες ινών τρόπου πυρήνων

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα OEM
Πιστοποίηση Rohs SGS ISO9001:2008
Αριθμό μοντέλου SC/APC πλεξίδα οπτικών ινών
Ποσότητα παραγγελίας min 10
Συσκευασία λεπτομέρειες Πλαστική τσάντα + τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης 3days για τα δείγματα, 7-15days για τη μαζική διαταγή
Όροι πληρωμής Paypal , L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 5000pcs/ημέρα
Λεπτομέρειες
Ποιοτικά πρότυπα GR-326-πυρήνας ή IEC Telcordia Τύπος Fiber G652D/G657A1/G657A2/G655
επιστροφή απώλεια >=55dB εισαγωγή απώλεια UPC<=0.2dB
Τύπος καλωδίων PVC, LSZH, OFNP Αρίθμηση ινών 1-144 πολυ-ίνες
Υψηλό φως

Σκοινί μπαλωμάτων πλεξίδων

,

ενιαία πλεξίδα τρόπου

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Μονοκατευθυντική πλεξίδα SM G652D 2.0mm Sc/APC 2 ενιαίοι άλτες ινών τρόπου πυρήνων

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι σημαντική οπτικού network.they έχει τους ίδιους ή διαφορετικούς συνδετήρες που εγκαθίστανται στο τέλος του καλωδίου οπτικών ινών. Η σειρά πλεξίδων οπτικών ινών έρχεται με μια περιεκτική συλλογή των μηκών και των συνδετήρων να εκπληρώσει την απαίτησή σας για την επέκταση.

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτεται δια θόλου
Άριστη μηχανική αντοχή
Αγαθό στην επανάληψη
Αγαθό στην ανταλλαγή
Πράσινη παραγωγή, CE, πρότυπα RoHS


2. Εφαρμογές:

 

Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)

Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών

Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)

Ενεργός λήξη συσκευών

Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών (FODT)

Εξοπλισμός δοκιμής

CATV

Μονοκατευθυντική πλεξίδα SM G652D 2.0mm Sc/APC 2 ενιαίοι άλτες ινών τρόπου πυρήνων 0
3. Προδιαγραφές:

 

Παράμετρος
Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥35dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
Πρότυπο-υποχωρητικός ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326
Προδιαγραφή
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος:
(1) 9/125-G652D
(2) 9/125-G655
(3) 9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3
Πολλαπλού τρόπου:
(4) 50/125-OM2
(5) 62.5/125-OM1
(6) 50/125-OM3
(7) 50/125-OM4
Εμπορικό σήμα ινών YOFC, Corning, OFS…
Τύπος συνδετήρων SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO/MTP, SMA, DIN
Τύπος σκοινιού Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores…
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm….
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Μήκος (Μ) 0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m
Τύπος καλωδίων Μέγεθος καλωδίων (χιλ.) Βάρος kg/km καλωδίων Εκτατή δύναμη μακρύ/βραχυπρόθεσμο (ν) Αντίσταση συντριβής μακρύ/βραχυπρόθεσμο (ν)

Κάμπτοντας ακτίνα

Στατικός/δυναμικός (χιλ.)

Gja-ΙΙ-YX2-02Xn 8.9±0.5 58.1 200/660 300/1000 20D/10D
Mpc-γ-YX2-04Xn 8.9±0.5 58.3 200/660 300/1000 20D/10D
Mpc-γ-YX2-06Xn 9.8±0.5 73 200/660 300/1000 20D/10D
MPC- γ-YX2-08Xn 10.6±0.5 95.7 200/660 300/1000 20D/10D
MPC- γ-YX2-12Xn 13.4±0.5 155.2 200/660 300/1000 20D/10D

 

 

G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση @850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
(+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
  @1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
  @1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ

 
4. FAQ:
 

Q1: Πώς στην εγγύηση 100% η απώλεια εισαγωγής των προσαρμοστών είναι κάτω από 0.1dB/0.2dB;
Αρχικά η ποιότητα του μανικιού, αφετέρου το ακριβές μέγεθος της κατοικίας,
κατόπιν η επιθεώρηση 100% στην παραγωγή είναι πρέπει.


Q2: Γιατί μερικοί χρόνοι πάρα πολύ σφιχτοί ή χαλαρώνουν όταν συγκεντρώστε τους προσαρμοστές στο πιάτο;
Υπάρχει ανοχή του πάχους του πιάτου ψήνοντας ειδικά το τελειωμένο πιάτο, πρέπει να σιγουρευτείτε ότι η απόσταση χάσματος είναι ακριβώς αντιστοιχία το πάχος πιάτων.


Q3: Πώς να κρατήσει την εκκαθάριση του endface των συνδετήρων;
Μην βγάλτε την ΚΑΠ σκόνης στη μεταφορά και τη γυναικεία κάλτσα, να σιγουρευτεί για να μην αγγίξει το πρόσωπο τελών με το χέρι. Εάν βρίσκεται βρώμικη ή η γρατσουνιά κάτω από το τηλεσκόπιο, παρακαλώ το καθαρίζει με το οινόπνευμα.


Q4: Ποια είναι η εξουσιοδότηση του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών ADTEK;
Μπορούμε να εξασφαλίσουμε εξουσιοδότηση διάρκειας ζωής δεδομένου ότι το καλώδιο οπτικών ινών μας είναι UL εγκεκριμένο και όλο το μας
τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι η δοκιμή 100% που περνούν


Q5: Μπορούμε να τυπώσουμε το λογότυπό μας στο σακάκι καλωδίων ινών;
Ναι, φυσικά. Μπορείτε να αποφασίσετε την τυπωμένη ύλη σχετικά με το σακάκι καλωδίων ινών. MOQ είναι 1KM πότε
θέλετε να προσθέσετε το λογότυπό σας. Κανένα MOQ ως ουδέτερη εκτύπωση.


Q6: Ποια είναι η απώλεια εισαγωγής για singlemode;
Είναι ≤0.2dB (χαρακτηριστικό ≤0.1dB)


Q7: Μπορείτε να κάνετε την τρισδιάστατη δοκιμή (παρεμβαλλόμετρων);
Ναι, έχουμε το παρεμβαλλόμετρο στο εργοστάσιό μας, κάνουμε συνήθως τη δοκιμή ως πελάτες
αίτημα. 30 μας εξετάζουν τη διάβαση του ποσοστού είναι άνω των 90%.

 
 

5. Πλεονέκτημα Carefiber:

 

Ναυτιλιακή αποστολή


1.The τα στοιχεία θα παραδοθούν μέσα σε περίπου 5~7 ημέρες εργασίας επάνω στην παραλαβή της πληρωμής.
(μέχρι την ποσότητα που διατάζεται).


2.The τα στοιχεία θα αποσταλούν μέσω της διεθνούς σαφούς FEDEX, του UPS, DHL, TNT κ.λπ. (από σπίτι σε σπίτι παράδοση) ή μέσω των αεροπορικών μεταφορών (πόρτα στην παράδοση αερολιμένων).


3. Εάν τα στοιχεία δεν παραλαμβάνονται περισσότερο από 5~7 ημέρες μετά από την παράδοση, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με.

Πολιτική εξουσιοδότησης


1.This το στοιχείο καλύπτεται από την επιστροφή 1 έτους για να βασίσει το ένταλμα


2.Please σιγουρεύονται για να ελέγξουν προσεκτικά πότε το στοιχείο σας φθάνει και εάν βρείτε δεν είναι αυτό που διατάξατε ή είναι χαλασμένο παρακαλώ μας έρχεται σε επαφή με immediately.we βεβαιώνει ότι το πρόβλημα θα επιλυθεί γρήγορα δεδομένου ότι η ικανοποίηση είναι εγγυημένη.


3.In το απίθανο γεγονός ότι η αλλαγή του μυαλού και μιας επιστροφής είναι αίτημα, εσείς μπορούν να το επιστρέψουν πίσω εντός 14 ημερών από τότε όταν το λαμβάνετε.


4. Όλες οι επιστροφές πρέπει να περιλάβουν όλα τα αρχικά στοιχεία άθικτα, στον επαν-εμπορεύσιμο όρο
και αρχική συσκευασία.


5. Θα σας επιστρέψουμε όταν λαμβάνουμε την επιστροφής συσκευασία. (Οι αμοιβές ναυτιλίας και χειρισμού δεν είναι πληρωτέες.) Και ο αγοραστής είναι αρμόδιος για τα υποσμένα στέλνοντας προϊόντα εξόδων αποστολής πίσω.

 

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ είναι ένας από τους κύριους υπεύθυνους για την ανάπτυξη και τους επαγγελματικούς κατασκευαστές της οπτικής τεχνολογίας ινών και υψηλή - προϊόντα οπτικών επικοινωνιών ποιοτικών ινών. Παρέχουμε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, το συνδετήρα οπτικών ινών, τον προσαρμοστή οπτικών ινών, το θραύστη PLC οπτικών ινών, το γρήγορο συνδετήρα, την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών, το τελικό κιβώτιο ινών, την περάτωση ινών και περισσότεροι. Για τον υψηλής ποιότητας εξοπλισμό γραμμών παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων, μπορούμε επίσης να προσφέρουμε την εισαγωγή και να επιστρέψουμε τον ελεγκτή απώλειας, τη μηχανή δοκιμής παρεμβαλλόμετρων, το μικροσκόπιο ακρών συνδετήρων, την πτυχώνοντας μηχανή συνδετήρων, τη γυαλίζοντας μηχανή συνδετήρων, το φούρνο θέρμανσης συνδετήρων, την αυτόματη τέμνουσα μηχανή καλωδίων, κ.λπ.


Προσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές για να επισκεφτούμε την επιχείρησή μας και να μας έρθουμε σε επαφή με άμεσα για περισσότερες πληροφορίες, θα απαντήσουμε εσείς το συντομότερο δυνατό!!!