• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Μίνι τύπος 1 X 32 σταθερότητας θραυστών PLC οπτικών ινών σωλήνων χάλυβα με το συνδετήρα SCUPC

Τόπος καταγωγής Κίνα
Πιστοποίηση Rohs CE ISO9001:2008
Ποσότητα παραγγελίας min 10
Συσκευασία λεπτομέρειες Φουσκάλα πλαίσιο
Χρόνος παράδοσης 3days για τα δείγματα, 7-15day για τη μαζική διαταγή
Όροι πληρωμής L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 5000pcs/ημέρα
Λεπτομέρειες
Τύπος δομών Σωλήνας χάλυβα Διάμετρος καλωδίων 0.9mm
Μήκος πλεξίδων 1M 2M 3M ή όπως ζητείται Τύπος ινών G657A1 ή όπως ζητείται
Θερμοκρασία λειτουργίας -40~85℃ Τύπος συνδετήρων SCUPC, SCAPC
Υψηλό φως

Οπτικών Ινών Coupler

,

Γυμνός θραύστης PLC

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Μίνι τύπος 1 X 32 σταθερότητας θραυστών PLC οπτικών ινών σωλήνων χάλυβα με το συνδετήρα SCUPC

 

Προσφέρουμε διάφορους τύπους υψηλής ποιότητας θραυστών. Αυτά τα προϊόντα σχεδιάζονται για τη μακροπρόθεσμη αξιοπιστία, την ανώτερη απόδοση, και ένα ευρύ φάσμα των χρήσεων στις οπτικές ίνες συμπεριλαμβανομένης της οπτικής μετάδοσης, της μεγάλης απόστασης, του βρόχου συνδρομητών, και της ίνας στο σπίτι, τις τηλεπικοινωνίες, το CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής, τους αισθητήρες οπτικής ίνας, τις μεταδόσεις στοιχείων και το δίκτυο εκτενών ζωνών.

Οι οπτικοί θραύστες μας σχεδιάζονται για τη συνεπή απόδοση, τη χαμηλή οπτική απώλεια, τη χαμηλή ευαισθησία πόλωσης, τα ανώτερα περιβαλλοντικά και μηχανικά χαρακτηριστικά, και τη γρήγορη εγκατάσταση. Επιτρέπουν επίσης τον αποτελεσματικότερου έλεγχο και τη διαχείριση των οπτικών δικτύων ινών.

 

1. Τεχνικά στοιχεία

 

Table1. 1XN θραύστης PLC (με το συνδετήρα)

Παράμετροι 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.3 ≤7.5 ≤11.0 ≤14.0 ≤17.0 ≤21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) ≤0.6 ≤0.6 ≤0.8 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια (DB) UPC≥50dB APC≥55dB
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥55
Μήκος πλεξίδων (μ) 1m ή πελάτης που διευκρινίζεται
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40~85

Σημείωση:

Όλες οι μετρήσεις έγιναν στη θερμοκρασία δωματίου.

Επάνω από τις παραμέτρους όλες που εξετάζουν σε 1310nm, το μήκος κύματος 1550nm, εάν αυτό η δοκιμή σε 1260~1300nm, 1600~1650nm, έπειτα απώλεια εισαγωγής θα ήταν προσθέτει 0.3dB βασισμένο στις ανωτέρω παραμέτρους.

 

Table2. 2XN θραύστης PLC (με το συνδετήρα)

Παράμετροι 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.5 ≤8.0 ≤11.7 ≤14.7 ≤17.9 ≤21.2
Ομοιομορφία απώλειας (DB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.5
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια (DB) UPC≥50dB APC≥55dB
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥55
Μήκος πλεξίδων (μ) 1m ή πελάτης που διευκρινίζεται
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40~85

Σημείωση:

Όλες οι μετρήσεις έγιναν στη θερμοκρασία δωματίου.

Επάνω από τις παραμέτρους όλες που εξετάζουν σε 1310nm, το μήκος κύματος 1550nm, εάν αυτό η δοκιμή σε 1260~1300nm, 1600~1650nm, έπειτα απώλεια εισαγωγής θα ήταν προσθέτει 0.3dB βασισμένο στις ανωτέρω παραμέτρους.

 

 

 

2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Άριστη ομοιομορφία
Υψηλή αξιοπιστία, σταθερότητα
Η ποιότητα είναι πιό αξιόπιστη και σταθερή από το θραύστη συζευκτήρων τήξης
Με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, τη χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης, την καλύτερη επιστροφής απώλεια και την κατευθυντικότητα,
Ευρυζωνική λειτουργία, μήκος κύματος: σειρά μήκους κύματος ~1650nm 1260nm για να επιτύχει την προγραμματισμένη διανομή της οπτικής δύναμης

 
 

3. Εφαρμογές:

 

Δίκτυο πρόσβασης, EPON, GPON ή wdm-PON
Σύστημα CATV
Συστήματα οπτικών επικοινωνιών
Εξεταστικά όργανα
FTTH, FTTB

 

4. Προδιαγραφές:

 

1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, διασπάσεις 1x64
2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, διασπάσεις 2x64
Τύπος: Τύπος γυμνός-ινών, τύπος μικροϋπολογιστών, τύπος παραθύρων ABS, τύπος κασετών
Τύπος προσαρμοστών θραύστη: SC/UPC, SC/APC

 

5. Η υπηρεσία μας:

 

1. Οποιαδήποτε ερώτηση θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
2. Κατασκευή Professinal, Welcom στο vist η επιχείρησή μας.
δοκιμή 3. 100% πρίν στέλνει.
4. OEM/ODM είναι διαθέσιμο (όπως απαιτείται λογότυπο τυπωμένων υλών και προσαρμοσμένο χρώμα).
5. Γρήγορος χρόνος παράδοσης (2 ημέρες για τα δείγματα, διατάζουν 3~7 ημέρες για τη μαζική παραγωγή)

 

6. FAQ


1. Είστε εμπορική επιχείρηση ή κατασκευαστής;
Είμαστε ένας κατασκευαστής ειδικευμένος στο θραύστη PLC οπτικών ινών, τα σκοινιά μπαλωμάτων, τον προσαρμοστή, το γρήγορο συνδετήρα και άλλα προϊόντα επικοινωνίας. Ο cOem & η υπηρεσία ODM είναι διαθέσιμοι.
2. Ποια είναι η ημερομηνία παράδοσής σας;
Η ημερομηνία παράδοσης είναι περίπου 5-15 ημέρες μετά από την παραλαβή της πληρωμής.
3. Μπορείτε να στείλετε τα ελεύθερα δείγματα;
Ναι, τα ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμα πρέπει ακριβώς να καταβάλετε τη σαφή αμοιβή. Μπορείτε να παρέχετε το A/$l*c σας όπως DHL,
ή μπορείτε να καλέσετε τον αγγελιαφόρο σας που παίρνει από το γραφείο μας.

 
Μίνι τύπος 1 X 32 σταθερότητας θραυστών PLC οπτικών ινών σωλήνων χάλυβα με το συνδετήρα SCUPC 0