• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Επίπεδος θραύστης PLC θραυστών SCUPC 1x16 κυκλωμάτων Lightwave σωλήνων χάλυβα για FTTC

Τόπος καταγωγής Κίνα
Πιστοποίηση Rohs CE ISO9001:2008
Ποσότητα παραγγελίας min 10
Συσκευασία λεπτομέρειες Φουσκάλα πλαίσιο
Χρόνος παράδοσης 3days για τα δείγματα, 7-15day για τη μαζική διαταγή
Όροι πληρωμής L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 5000pcs/ημέρα
Λεπτομέρειες
Τύπος PLC Επίπεδο κύκλωμα Spliiter Lightwave Τύπος σύνδεσης SCUPC, SCAPC
Διάμετρος πλεξίδων 0.9 mm μήκος πλεξίδων 1M 2M 3M ή όπως ζητείται
Τύπος Fiber G657A1 ή όπως ζητείται Θερμοκρασία λειτουργίας -40~85℃
Λειτουργία μήκος κύματος 12601650nm Δομή Μίνι τύπος
Υψηλό φως

Θραύστης PLC κιβωτίων ABS

,

Γυμνός θραύστης PLC

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Επίπεδος θραύστης PLC θραυστών SCUPC 1x16 κυκλωμάτων Lightwave σωλήνων χάλυβα για FTTC

 

Ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave (θραύστης PLC) είναι βασισμένος στα επίπεδα προϊόντα διανομής δύναμης κυματοδηγού οπτικά, με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης, το μικρό μέγεθος, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος, την υψηλή ομοιομορφία καναλιών και τα καλά χαρακτηριστικά, που χρησιμοποιούνται γενικά στο παθητικό οπτικό δίκτυο (EPON, BPON, GPON, κ.λπ.) για να πραγματοποιήσουν τον οπτικό διαχωρισμό δύναμης. Οι θραύστες PLC μας είναι υποχωρητικοί με τον GR-1209-ΠΥΡΉΝΑ Telcordia, τον GR-1221-ΠΥΡΉΝΑ Telcordia, YD/T 1117-2001 και τα πρότυπα RoHS.

 

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Η ποιότητα είναι πιό αξιόπιστη και σταθερή από το θραύστη συζευκτήρων τήξης
Με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, τη χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης, την καλύτερη επιστροφής απώλεια και την κατευθυντικότητα,

Υψηλή αξιοπιστία, σταθερότητα.
Άριστη περιβαλλοντική & σταθερότητα Mechanial
Κατάλληλος κάτω από Telcordia GR-1221 και GR-1209

 

 

2.Technical απόδοση:

 

Table1. 1XN θραύστης PLC (με το συνδετήρα)

Παράμετροι 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.3 ≤7.5 ≤11.0 ≤14.0 ≤17.0 ≤21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) ≤0.6 ≤0.6 ≤0.8 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια (DB) UPC≥50dB APC≥55dB
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥55
Μήκος πλεξίδων (μ) 1m ή πελάτης που διευκρινίζεται
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40~85

Σημείωση:

Όλες οι μετρήσεις έγιναν στη θερμοκρασία δωματίου.

Επάνω από τις παραμέτρους όλες που εξετάζουν σε 1310nm, το μήκος κύματος 1550nm, εάν αυτό η δοκιμή σε 1260~1300nm, 1600~1650nm, έπειτα απώλεια εισαγωγής θα ήταν προσθέτει 0.3dB βασισμένο στις ανωτέρω παραμέτρους.

 

Table2. 2XN θραύστης PLC (με το συνδετήρα)

Παράμετροι 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.5 ≤8.0 ≤11.7 ≤14.7 ≤17.9 ≤21.2
Ομοιομορφία απώλειας (DB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.5
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια (DB) UPC≥50dB APC≥55dB
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥55
Μήκος πλεξίδων (μ) 1m ή πελάτης που διευκρινίζεται
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40~85

Σημείωση:

Όλες οι μετρήσεις έγιναν στη θερμοκρασία δωματίου.

Επάνω από τις παραμέτρους όλες που εξετάζουν σε 1310nm, το μήκος κύματος 1550nm, εάν αυτό η δοκιμή σε 1260~1300nm, 1600~1650nm, έπειτα απώλεια εισαγωγής θα ήταν προσθέτει 0.3dB βασισμένο στις ανωτέρω παραμέτρους.

 

 

 

3. Προδιαγραφές:

 

Τύπος: Τύπος γυμνός-ινών, τύπος μικροϋπολογιστών, τύπος παραθύρων ABS, τύπος κασετών
Τύπος προσαρμοστών θραύστη: SC/UPC, SC/APC

1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, διασπάσεις 1x64
2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, διασπάσεις 2x64

 

 

4. Εφαρμογές:

 

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
Καλωδιακή τηλεόραση
Εξοπλισμοί δοκιμής

Επίπεδος θραύστης PLC θραυστών SCUPC 1x16 κυκλωμάτων Lightwave σωλήνων χάλυβα για FTTC 0Επίπεδος θραύστης PLC θραυστών SCUPC 1x16 κυκλωμάτων Lightwave σωλήνων χάλυβα για FTTC 1

5. Η υπηρεσία μας:

 

1. Οποιαδήποτε ερώτηση θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
2. Κατασκευή Professinal, Welcom στο vist η επιχείρησή μας.
δοκιμή 3. 100% πρίν στέλνει.
4. OEM/ODM είναι διαθέσιμο (όπως απαιτείται λογότυπο τυπωμένων υλών και προσαρμοσμένο χρώμα).
5. Γρήγορος χρόνος παράδοσης (2 ημέρες για τα δείγματα, διατάζουν 3~7 ημέρες για τη μαζική παραγωγή)

 

6. FAQ:

 

1. Είστε εμπορική επιχείρηση ή κατασκευαστής;
Είμαστε ένας κατασκευαστής ειδικευμένος στο θραύστη PLC οπτικών ινών, τα σκοινιά μπαλωμάτων, τον προσαρμοστή, το γρήγορο συνδετήρα και άλλα προϊόντα επικοινωνίας. Ο cOem & η υπηρεσία ODM είναι διαθέσιμοι.
2. Ποια είναι η ημερομηνία παράδοσής σας;
Η ημερομηνία παράδοσης είναι περίπου 5-15 ημέρες μετά από την παραλαβή της πληρωμής.
3. Μπορείτε να στείλετε τα ελεύθερα δείγματα;
Ναι, τα ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμα πρέπει ακριβώς να καταβάλετε τη σαφή αμοιβή. Μπορείτε να παρέχετε το A/$l*c σας όπως DHL,
ή μπορείτε να καλέσετε τον αγγελιαφόρο σας που παίρνει από το γραφείο μας.