• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Μόνο υποστηριγμένο εναέριο καλώδιο οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης 2 έως 144 ινών GYTC8A

Τόπος καταγωγής Κίνα
Πιστοποίηση IS9001:2008
Ποσότητα παραγγελίας min 1 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα
Συσκευασία λεπτομέρειες 2kilometer συσκευασία
Χρόνος παράδοσης 7-15days για τη μαζική διαταγή
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 5000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα το μήνα
Λεπτομέρειες
Θερμοκρασία λειτουργίας -40~+70℃ Τύπος Fiber G652D ή όπως ζητείται
Τύπος καλωδίων GYTC8A δομή καλωδίων Σχήμα 8 αυτοστηριζόμενο
Υλικό θηκών PE ή όπως ζητείται Δύναμη χρώματος θηκών μαύρος
Ικανότητα ινών 2 έως 144 ίνες μήκος ανά περίπτωση ανατροπής 2KM ή όπως ζητείται
Υψηλό φως

Καλώδιο οπτικών ινών

,

καλώδιο πτώσης ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Μόνο υποστηριγμένο εναέριο καλώδιο οπτικών ινών, μη - θωρακισμένο καλώδιο πτώσης ινών GYTC8A
 
1. Περιγραφή


Αυτοστηριζόμενο σχήμα 8 οπτικό καλώδιο με τις ίνες που τοποθετούνται γεμισμένο στο ζελατίνα χαλαρό σωλήνα απομονωτών που προσαράσσουν γύρω από το διηλεκτρικό κεντρικό μέλος. Ο πυρήνας καλωδίων προστατεύεται με τη ζελατίνα ή το waterblocking υλικό για να αποτρέψει την παρείσφρυση και τη μετανάστευση νερού. Αυτή η καθορισμένη μονάδα και ο γαλβανισμένος αγγελιοφόρος χάλυβα καλύπτονται με το εξωτερικό σακάκι πολυαιθυλενίου.
 
2. Οπτικά χαρακτηριστικά

 

Στοιχεία Τύπος ινών
50/125um 62.5/125um G.652 G.655
Μείωση (+20℃) @850nm ≤3.0dB/km ≤3.3dB/km    
@1300nm ≤1.0dB/km ≤1.0dB/km    
@1310nm     ≤0.36dB/km ≤0.40dB/km
@1550nm     ≤0.22dB/km ≤0.23dB/km
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm ≥500MHz•χλμ ≥200MHz•χλμ    
@1300nm ≥1000MHz•χλμ ≥600MHz•χλμ    
Αριθμητικό άνοιγμα 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc     ≤1260nm ≤1450nm

 
  
 
3. Τεχνικές παράμετροι

 

Ίνα
Αρίθμηση

 

 Αρίθμηση σωλήνων

Διάμετρος καλωδίων
(χιλ.)

Βάρος καλωδίων
(kg/km)

Κάμπτοντας ακτίνα
Δυναμικός/στατικός
(χιλ.)

Εκτατή δύναμη
Πολύ/βραχυπρόθεσμο
(ν)

Αντίσταση συντριβής
Πολύ/βραχυπρόθεσμο
(N/100mm)

2~30 6 9.2X17.2 150 20D/10D 600/1500 300/1000
32~48 8 10.2X18.2 172 20D/10D 600/1500 300/1000
50~72 12 11.1X19.1 177 20D/10D 600/1500 300/1000
74~96 12 12.4X20.4 201 20D/10D 600/1500 300/1000
>96       20D/10D 600/1500 300/1000

Σημείωση:
ransport/αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40Ċ~+70Ċ.
Όλα τα στοιχεία στον πίνακα είναι για την αναφορά και υπαγόμενος στην αλλαγή χωρίς ανακοίνωση.

 
4. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Το υψηλό εκτατό streghth των προσαραγμένων καλωδίων καλύπτει την απαίτηση αυτοφερόμενου και μειώνει το κόστος εγκαταστάσεων.

Καλή μηχανική και περιβαλλοντική εκτέλεση.
Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική.
Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας.
Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης.
Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων.
100% πλήρωση πυρήνων καλωδίων.
Μόνο υποστηριγμένο εναέριο καλώδιο οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης 2 έως 144 ινών GYTC8A 0 
 
5. Το Serivces μας


Οποιαδήποτε ερώτηση θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
Κατασκευή Professinal, Welcom στο vist η επιχείρησή μας.
100% δοκιμή πρίν στέλνει.
OEM/ODM είναι διαθέσιμο (όπως απαιτείται λογότυπο τυπωμένων υλών και προσαρμοσμένο χρώμα).
Γρήγορος χρόνος παράδοσης (2 ημέρες για τα δείγματα, διατάζουν 3~7 ημέρες για τη μαζική παραγωγή)
 
6. FAQ


Είστε εμπορική επιχείρηση ή κατασκευαστής;
Είμαστε ένας κατασκευαστής ειδικευμένος στο θραύστη PLC οπτικών ινών, τα σκοινιά μπαλωμάτων, τον προσαρμοστή, το γρήγορο συνδετήρα και άλλα προϊόντα επικοινωνίας. Ο cOem & η υπηρεσία ODM είναι διαθέσιμοι.
Ποια είναι η ημερομηνία παράδοσής σας;
Η ημερομηνία παράδοσης είναι περίπου 5-15 ημέρες μετά από την παραλαβή της πληρωμής.
Μπορείτε να στείλετε τα ελεύθερα δείγματα;
Ναι, τα ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμα πρέπει ακριβώς να καταβάλετε τη σαφή αμοιβή. Μπορείτε να παρέχετε το A/$l*c σας όπως DHL,
ή μπορείτε να καλέσετε τον αγγελιαφόρο σας που παίρνει από το γραφείο μας.
Ο χαρακτηρισμός καλωδίων μπορεί να είναι όπως απαιτείται στην εκτύπωση;
Ναι, πρέπει να μας δώσετε μόνο το χαρακτηρισμό σας.