• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

4 αυτοφερόμενη μαύρη/άσπρη LSZH θήκη καλωδίων οπτικής ίνας πυρήνων για FTTH

Τόπος καταγωγής Κίνα
Πιστοποίηση IS9001:2008
Ποσότητα παραγγελίας min 1 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα
Συσκευασία λεπτομέρειες 1kilometer συσκευασία
Χρόνος παράδοσης 7-15days για τη μαζική διαταγή
Όροι πληρωμής L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς 5000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα το μήνα
Λεπτομέρειες
Θερμοκρασία λειτουργίας -40~+70℃ Τύπος Fiber G657A1 ή όπως ζητείται
Τύπος καλωδίων GJYX (Φ) CH Μέλος Stength καλωδίων FRP ή χάλυβας
Υλικό θηκών LSZH ή όπως ζητείται Δύναμη χρώματος θηκών Μαύρο ή άσπρο
Ικανότητα ινών 1 έως 4 ίνες μήκος ανά περίπτωση ανατροπής 1KM ή 2KM
Υψηλό φως

Καλώδιο οπτικών ινών

,

Θωρακισμένο οπτικό καλώδιο

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

4 αυτοφερόμενη μαύρη/άσπρη LSZH θήκη καλωδίων οπτικής ίνας πυρήνων για FTTH

 

1. Περιγραφή

 

Η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Το παράλληλο μεταλλικό μέλος δύναμης δύο ή ενισχυμένα τα ίνα πλαστικά το (FRP) τοποθετείται στις δύο πλευρές. Ένα χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος δύναμης εφαρμόζεται επίσης. Κατόπιν, το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη των Μαύρων ή χρώματος LSZH.

 

2. Οπτικά χαρακτηριστικά

 

Στοιχεία Τύπος ινών
G.652 G.657
Μείωση (+20℃) @1310nm ≤0.45dB/km ≤0.45dB/km
@1550nm ≤0.30dB/km ≤0.30dB/km
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm ≤1260nm

 

3. Τεχνικές παράμετροι

 

Αρίθμηση ινών

Διάμετρος καλωδίων

(χιλ.)

Βάρος καλωδίων

(kg/km)


Εκτατή δύναμη

(N/100mm)

Αντίσταση συντριβής

(N/100mm)

Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος
1-4 5.2*2.0 18 600 300 2200 1000

 

4. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Μικρό μέγεθος, ελαφριά, συμπαγής κατασκευή, εύκολη στη λουρίδα χωρίς εργαλείο για το ειδικό σχέδιο αυλακιού του, εύκολο να εγκαταστήσει.

Το ενιαίο χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος δύναμης εξασφαλίζει καλή απόδοση της εκτατής δύναμης.
Η οπτική ίνα τοποθετείται μεταξύ δύο μελών δύναμης, με την άριστη συντριβή και την εκτατή αντίσταση.
Άριστη αντι-κάμπτοντας ιδιοκτησία όταν εφαρμόζεται G.657 που κάμπτει την αναίσθητη ίνα.
Χρησιμοποιημένος ως καλώδιο πτώσης από υπαίθριο σε εσωτερικό στο δίκτυο πρόσβασης ή το δίκτυο προϋποθέσεων χρηστών.
Φλόγα - σακάκι καθυστερούντω LSZH για την εσωτερική χρήση.
 

 

5. Το Serivces μας

 

Οποιαδήποτε ερώτηση θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

Κατασκευή Professinal, Welcom στο vist η επιχείρησή μας.

100% δοκιμή πρίν στέλνει.

OEM/ODM είναι διαθέσιμο (όπως απαιτείται λογότυπο τυπωμένων υλών και προσαρμοσμένο χρώμα).

Γρήγορος χρόνος παράδοσης (2 ημέρες για τα δείγματα, διατάζουν 3~7 ημέρες για τη μαζική παραγωγή)

 

6. FAQ


Είστε εμπορική επιχείρηση ή κατασκευαστής;
Είμαστε ένας κατασκευαστής ειδικευμένος στο θραύστη PLC οπτικών ινών, τα σκοινιά μπαλωμάτων, τον προσαρμοστή, το γρήγορο συνδετήρα και άλλα προϊόντα επικοινωνίας. Ο cOem & η υπηρεσία ODM είναι διαθέσιμοι.
Ποια είναι η ημερομηνία παράδοσής σας;
Η ημερομηνία παράδοσης είναι περίπου 5-15 ημέρες μετά από την παραλαβή της πληρωμής.
Μπορείτε να στείλετε τα ελεύθερα δείγματα;
Ναι, τα ελεύθερα δείγματα είναι διαθέσιμα πρέπει ακριβώς να καταβάλετε τη σαφή αμοιβή. Μπορείτε να παρέχετε το A/$l*c σας όπως DHL,
ή μπορείτε να καλέσετε τον αγγελιαφόρο σας που παίρνει από το γραφείο μας.
Ο χαρακτηρισμός καλωδίων μπορεί να είναι όπως απαιτείται στην εκτύπωση;
Ναι, πρέπει να μας δώσετε μόνο το χαρακτηρισμό σας.

Συνιστώμενα προϊόντα