• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα CFO
Πιστοποίηση CE Rohs
Αριθμό μοντέλου άλτης
Ποσότητα παραγγελίας min 1pc
Συσκευασία λεπτομέρειες 1pc στη πλαστική τσάντα ή το κιβώτιο ή το τύμπανο
Χρόνος παράδοσης 5-15days
Όροι πληρωμής L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς 1000pcs/ημέρα
Λεπτομέρειες
Αριθμό μοντέλου Άλτης Ftth Τύπος συνδετήρων SC/APC, SC/UPC
Σακάκι καλωδίων LSZH, PVC, PE Τύπος καλωδίων επίπεδο καλώδιο (ανώτατα 4*8mm) ή στρογγυλό καλώδιο
Απώλεια εισαγωγής 0.2dB ή λιγότεροι Επιστροφής απώλεια 60dB
Υψηλό φως

Σκοινί μπαλωμάτων πλεξίδων

,

ενιαία πλεξίδα τρόπου

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Singlemode FTTH μίνι SC/APC υπαίθριο IP67 καλώδιο ινών συνδετήρων αλτών για Huawei Telefonica

 

 

Οι συνελεύσεις Carefiber παρέχουν μια γερή και σφραγισμένη λύση σύνδεσης για την ίνα στην εγχώρια (FTTH) συνδετικότητα.

Παρέχουμε τις κατασκευασμένες επί τούτου και ective λύσεις δαπανών EF που ικανοποιούν τις τεχνικές και λειτουργικές ανάγκες και οι δύο
μεγάλος και μικρής κλίμακας ρόλος SDU και MDU FTTH outs. Οι λύσεις μας περιλαμβάνουν τα πρότυπα και τη συμβατή κεραία cOem
και άμεσες επίπεδες πτώσεις ενταφιασμών, καθώς επίσης και εσωτερικές/υπαίθριες πτώσεις που χαρακτηρίζουν το μικροϋπολογιστή θωρακισμένο και μη-θωρακισμένο
κατασκευές σε 2.0mm, 3mm μεγέθη καλωδίων 4.6mm, 2*3mm, 2*5mm και 4*8mm.

 

 

Χαρακτηριστικά:

 

1. Ο συνδετήρας είναι ελεύθερος να επιπλεύσει μέσα της κατοικίας συζεύξεων.

2. Εύκολα συνέλευση και συμβατό σύστημα σε άλλους βιομηχανικούς προσαρμοστές.

3. Δίπλωμα ευρεσιτεχνίας εκκρεμές στις ΗΠΑ αλλά που κατοχυρώνει με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας στην Ταϊβάν και την Κίνα.

 

Προδιαγραφές:

 

Κριτήρια σχεδίου και δοκιμής Telcordia GR-3120 & GR-326
Τύπος συνδετήρων SC, LC ΚΑΙ MPO
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C σε 70°C
Απώλεια εισαγωγής <0>
Απώλεια αντανάκλασης < -="" 50dB="">
RoHS Χωρίς επικίνδυνη ουσία

 

 

 

Εφαρμογές:

 

1. Δίκτυο τοπικής περιοχής (τοπικό LAN)
2. Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
3. Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών
4. Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)
5. Ενεργός λήξη συσκευών
6. Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών
7. Εξοπλισμός δοκιμής και CATV
8. Gigabit Ethernet

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ είναι ένας από τους κύριους υπεύθυνους για την ανάπτυξη και τους επαγγελματικούς κατασκευαστές της οπτικής τεχνολογίας ινών και υψηλή - προϊόντα οπτικών επικοινωνιών ποιοτικών ινών. Παρέχουμε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, το συνδετήρα οπτικών ινών, τον προσαρμοστή οπτικών ινών, το θραύστη PLC οπτικών ινών, το γρήγορο συνδετήρα, την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών, το τελικό κιβώτιο ινών, την περάτωση ινών και περισσότεροι. Για τον υψηλής ποιότητας εξοπλισμό γραμμών παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων, μπορούμε επίσης να προσφέρουμε την εισαγωγή και να επιστρέψουμε τον ελεγκτή απώλειας, τη μηχανή δοκιμής παρεμβαλλόμετρων, το μικροσκόπιο ακρών συνδετήρων, την πτυχώνοντας μηχανή συνδετήρων, τη γυαλίζοντας μηχανή συνδετήρων, το φούρνο θέρμανσης συνδετήρων, την αυτόματη τέμνουσα μηχανή καλωδίων, κ.λπ.


Προσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές για να επισκεφτούμε την επιχείρησή μας και να μας έρθουμε σε επαφή με άμεσα για περισσότερες πληροφορίες, θα απαντήσουμε εσείς το συντομότερο δυνατό!!!