• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786
λέξεις-κλειδιά [ variable optical attenuator ] αγώνας 10 προϊόντα.
Αγορά FC/Singlemode/πολλαπλού τρόπου θηλυκό εξασθενητών 5dB οπτικών ινών PC μεταβλητό στον αρσενικό τύπο σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

FC/Singlemode/πολλαπλού τρόπου θηλυκό εξασθενητών 5dB οπτικών ινών PC μεταβλητό στον αρσενικό τύπο

Τιμή εξασθένισης: 1-30dB
Διάρκεια ζευγαρώματος: >κύκλος 1000
Συντελεστής ανάκλασης: UPC=55dB APC=60dB
Αγορά FC - εξασθενητής 1 οπτικών ινών Sc - μετατροπέας 30dB FTTH με το μέταλλο/την πλαστική κατοικία σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

FC - εξασθενητής 1 οπτικών ινών Sc - μετατροπέας 30dB FTTH με το μέταλλο/την πλαστική κατοικία

αξία: 0-30dB
Keypwords: αρσενικός εξασθενητής οπτικών ινών
Γυαλισμένος βαθμός: UPC, PC, APC
Αγορά Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC

Σταθερή αξία μείωσης: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 DB
Τύπος Fiber: SM/MM εξασθενητής ινών ινών
Τύπος σύνδεσης: SC FC LC ST
Αγορά LC θηλυκό FC στον αρσενικό οπτικών ινών εξασθενητή 9/125 ινών τρόπου εξασθενητών SM ενιαίο σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

LC θηλυκό FC στον αρσενικό οπτικών ινών εξασθενητή 9/125 ινών τρόπου εξασθενητών SM ενιαίο

Τύπος Fiber: Ίνα SM 9/125
Απώλεια εισαγωγής: λιγότερο από 0.5dB
Επανάληψη: μεγαλύτερος από 0.38dB
Αγορά Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής 10db, Sc CATV - ευθύγραμμος VOA μεταβλητός οπτικός εξασθενητής LC σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής 10db, Sc CATV - ευθύγραμμος VOA μεταβλητός οπτικός εξασθενητής LC

Μηχανική διάρκεια: 500 στροφές
Σειρά μείωσης: 1-30dB
Τύπος: FC SC ST LC
Αγορά Εξασθενητής LC οπτικών ινών μετάλλων - εξασθενητής 20db φλαντζών του ST ανθεκτικός για τις τηλεπικοινωνίες σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Εξασθενητής LC οπτικών ινών μετάλλων - εξασθενητής 20db φλαντζών του ST ανθεκτικός για τις τηλεπικοινωνίες

Ανοχή DB μείωσης: ≤+/-0.5 (1-10dB) ή ≤+/-1.0 (11-30dB)
Σειρά DB μείωσης: 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25dB
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -25°C~+75°C
Αγορά DWDM εξασθενητής FC οπτικών ινών 1260 - 1600 NM - το αρσενικό LC καθόρισε τη μείωση οπτικής ίνας σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

DWDM εξασθενητής FC οπτικών ινών 1260 - 1600 NM - το αρσενικό LC καθόρισε τη μείωση οπτικής ίνας

Υλικό περιβλήματος: μέταλλο ή πλαστικό
Τύπος προϊόντος: αρσενικό σταθερό
ανθεκτικότητα: <>
Αγορά Οπτικό σταθερό λευκό εξασθενητών για CATV, θηλυκό - αρσενική μείωση οπτικών ινών 30 DB σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Οπτικό σταθερό λευκό εξασθενητών για CATV, θηλυκό - αρσενική μείωση οπτικών ινών 30 DB

Υλικό: Μετάλλων
Τύπος Fiber: SM/MM
Τύπος εξασθενητών οπτικών ινών: SC FC LC ST
Αγορά Μπλε εξασθενητής Μ οπτικής ίνας LC - εξασθενητής Φ 2db/10db με το μανίκι μετάλλων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μπλε εξασθενητής Μ οπτικής ίνας LC - εξασθενητής Φ 2db/10db με το μανίκι μετάλλων

Υλικό μανικιών: κεραμικός ή μέταλλο
Ακρίβεια μείωσης: 1-9dB 0,3% της αξίας 10-30dB 0,5% μείωσης της αξίας μείωσης
Τύπος σύνδεσης: LC/UPC αρσενικό στο θηλυκό
Αγορά Συμπαγής σταύλος μείωσης ινών τρόπου δομών ενιαίος για τη σύνδεση δικτύων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Συμπαγής σταύλος μείωσης ινών τρόπου δομών ενιαίος για τη σύνδεση δικτύων

Χρώμα: Προσαρμοσμένη
Τύπος Fiber: G652D
Τόπο καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
1