• Eric Ben
    Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.
  • Priscila Mota
    Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.
  • Mahesh Gowda
    Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Debbie Lao
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786
λέξεις-κλειδιά [ abs box plc splitter ] αγώνας 54 προϊόντα.
Αγορά Ο πλαστικός Μαύρος θραυστών PLC κιβωτίων ABS, θραύστης PLC FTTB 1X2 με το καλώδιο 2M/3M σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Ο πλαστικός Μαύρος θραυστών PLC κιβωτίων ABS, θραύστης PLC FTTB 1X2 με το καλώδιο 2M/3M

Τύπος διαίρεσης: Τύπος παραθύρων ABS
Τύπος σύνδεσης: sc/upc
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm
Αγορά Χαμηλός θραύστης PLC PDL σταθερός 1X16, θραύστης συζευκτήρων οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 900um σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Χαμηλός θραύστης PLC PDL σταθερός 1X16, θραύστης συζευκτήρων οπτικών ινών τύπων σωλήνων χάλυβα 900um

Μήκος καλωδίου: 1M 2M η 3M ή
Connector: sc/upc
Απώλεια ενθέτων (IL): <>
Αγορά 3 στο υλικό μετάλλων κιβωτίων διανομής θραυστών PLC οπτικών ινών επιτροπής 24 έξω SC/APC σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

3 στο υλικό μετάλλων κιβωτίων διανομής θραυστών PLC οπτικών ινών επιτροπής 24 έξω SC/APC

Αριθμό μοντέλου: Κιβώτιο διανομής θραυστών PLC επιτροπής
Υλικό πλαισίου: Μετάλλων
Τύπος σύνδεσης: SC/APC
Αγορά Οπτικός θραύστης PLC πυρήνων Corning, συμπαγής θραύστης PLC σχεδίου 1x8 για τα συστήματα FTTX σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Οπτικός θραύστης PLC πυρήνων Corning, συμπαγής θραύστης PLC σχεδίου 1x8 για τα συστήματα FTTX

Πρότυπα θραυστών ινών υποχωρητικά: GR-326-πυρήνας Telcordia, πάγος
Οπτικός πυρήνας θραυστών: Πυρήνας Corning
Τσιπ θραυστών οπτικών ινών: Εισαγωγές της Νότιας Κορέας
Αγορά 1 * γυμνός θραύστης 250um, ανώτερος παθητικός οπτικός θραύστης PLC 2 ομοιομορφίας σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

1 * γυμνός θραύστης 250um, ανώτερος παθητικός οπτικός θραύστης PLC 2 ομοιομορφίας

βασικά workds: Γυμνός θραύστης PLC
ευρύ μήκος κύματος: 12601650nm
Απώλεια εισαγωγής: <>
Αγορά Διπλή Sc/APC παραθύρων οπτική ίνα τύπων FBT παραθύρων ABS που συνδέει το μήκος ινών 1m σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Διπλή Sc/APC παραθύρων οπτική ίνα τύπων FBT παραθύρων ABS που συνδέει το μήκος ινών 1m

Συνδέοντας δελτίο τροφίμων: 50/50
Connector: SC/APC
Wavelenght: 1310/1550mm
Αγορά Υλικό γκρι τύπων κασετών θραυστών 1X8 SCUPC PLC οπτικών ινών ABS για WDM - PON σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Υλικό γκρι τύπων κασετών θραυστών 1X8 SCUPC PLC οπτικών ινών ABS για WDM - PON

Τύπος PLC: Τύπος κασετών
τύπος προσαρμοστών: SCUPC
Τύπος Fiber: G657A1 ή όπως ζητείται
Αγορά Κάρτα κασετών που παρεμβάλλει το μορφωματικό σχέδιο θραυστών 1x16 1X32 PLC οπτικών ινών με χαμηλό PDL σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Κάρτα κασετών που παρεμβάλλει το μορφωματικό σχέδιο θραυστών 1x16 1X32 PLC οπτικών ινών με χαμηλό PDL

Τύπος PLC: Επίπεδο κύκλωμα Spliiter Lightwave
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40~85℃
Λειτουργία μήκος κύματος: 12601650nm
Αγορά Διασπάσεις σταθερότητας 2x16 θραυστών PLC οπτικών ινών τύπων παραθύρων για το σύστημα CATV σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Διασπάσεις σταθερότητας 2x16 θραυστών PLC οπτικών ινών τύπων παραθύρων για το σύστημα CATV

Τύπος PLC: Επίπεδο κύκλωμα Spliiter Lightwave
Connector: SC
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm
Αγορά 1X8 θραύστης PLC με τη μαύρη κασέτα, οπτικός θραύστης PLC αξιοπιστίας για FTTB σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

1X8 θραύστης PLC με τη μαύρη κασέτα, οπτικός θραύστης PLC αξιοπιστίας για FTTB

Τύπος PLC: Επίπεδο κύκλωμα Spliiter Lightwave
Connector: SC
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm
1 2 3 4 5 6