Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Σκοινί μπαλωμάτων MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Σκοινί μπαλωμάτων MPO

(15)
Κίνα 12 το σκοινί 40G OM4 MPO/MTP μπαλωμάτων ινών MPO στον ανεμιστήρα LC έξω/ξεσπά διάρκεια καλωδίων 0.2dB εργοστάσιο

12 το σκοινί 40G OM4 MPO/MTP μπαλωμάτων ινών MPO στον ανεμιστήρα LC έξω/ξεσπά διάρκεια καλωδίων 0.2dB

12 ίνα 40G OM4 MPO/MTP Fan-out/LC το σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων σπάσιμο-μας Τα patchcords MPO/MTP είναι patchcords πολυ-ινών συνδετήρα χρησιμοποιώντας το MPO/MTP στις αριθμήσεις ινών 8, 12 ή 24. Είναι διαθέσιμο... Read More
2019-08-29 16:57:21
Κίνα MPO - θηλυκό σκοινιού μπαλωμάτων MPO - θηλυκό πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων OM3 10G 24 εργοστάσιο

MPO - θηλυκό σκοινιού μπαλωμάτων MPO - θηλυκό πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων OM3 10G 24

MPO - θηλυκό σκοινιού μπαλωμάτων MPO - θηλυκό πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικής ίνας πυρήνων OM3 10G 24 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Εξαλείψτε τα λάθη λήξης, ελάχιστος χρόνος εγκαταστάσεων Κάθε καλώδιο είναι ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Οπτικό MTP MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών, μπλε καλώδιο οπτικών ινών 8 πυρήνων πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Οπτικό MTP MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών, μπλε καλώδιο οπτικών ινών 8 πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Οπτικό MTP MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών, μπλε καλώδιο οπτικών ινών 8 πυρήνων πολλαπλού τρόπου 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Καλή ομοιομορφία και χαμηλή απώλεια εισαγωγής Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης Άριστη ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Καλώδιο κορμών OM1 OM2 MPO, MTP - συνδετήρας ινών MPO για το δίκτυο του τοπικού LAN εργοστάσιο

Καλώδιο κορμών OM1 OM2 MPO, MTP - συνδετήρας ινών MPO για το δίκτυο του τοπικού LAN

Καλώδιο κορμών OM1 OM2 MPO, MTP - συνδετήρας ινών MPO για το δίκτυο του τοπικού LAN Η λύση MPO σχεδιάζω για τις συνδέσεις υψηλής πυκνότητας fber και την τηλεγράφηση μεγάλων κέντρων δεδομένων. Παρέχουμε μια οικο... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικής ίνας πλαισίων μετάλλων 96 πολλαπλού τρόπου μαύρος/μπεζ πυρήνων εργοστάσιο

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικής ίνας πλαισίων μετάλλων 96 πολλαπλού τρόπου μαύρος/μπεζ πυρήνων

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικής ίνας πλαισίων μετάλλων 96 πολλαπλού τρόπου μαύρος/μπεζ πυρήνων 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 19-ίντσα το τυποποιημένο μέγεθος, τακτοποίηση για το ράφι 19 ίντσας, μέγεθος 23 ίντ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα 40G - συνδετήρας ινών φορμών MPO QSFP, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 2M πολλαπλού τρόπου OM3 MPO εργοστάσιο

40G - συνδετήρας ινών φορμών MPO QSFP, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 2M πολλαπλού τρόπου OM3 MPO

40G - συνδετήρας ινών φορμών MPO QSFP, καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 2M πολλαπλού τρόπου OM3 MPO OM3/OM4 καλώδιο ινών, συν τους συνδετήρες από τις ΗΠΑ Conec. Όλη η παραγωγή γίνεται στη δυνατότητα εργοστασίων Necero ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα 24 ίνα MTP/ενιαίος τρόπος 12 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ντούμπλεξ επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων LC UPC εργοστάσιο

24 ίνα MTP/ενιαίος τρόπος 12 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ντούμπλεξ επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων LC UPC

24 ίνα MTP/ενιαίος τρόπος 12 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ντούμπλεξ επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων LC UPC Κασέτα Carefiber MTP LGX που παρέχει την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MTP και LC, και ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα 24 σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων MPO MPO/MTP - επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC για τον εξοπλισμό δοκιμής εργοστάσιο

24 σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων MPO MPO/MTP - επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC για τον εξοπλισμό δοκιμής

24 σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων MPO MPO/MTP - επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC για τον εξοπλισμό δοκιμής Οι ενότητες κασετών MPO παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MPO και LC ή Sc. Χρ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Μαύρο μέταλλο 12 οπτικό πλαίσιο 165 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ινών * 139 * 33mm εργοστάσιο

Μαύρο μέταλλο 12 οπτικό πλαίσιο 165 σκοινιού μπαλωμάτων MPO ινών * 139 * 33mm

Μαύρο MPO Patch Cord Metal 12 οπτικό κουτί οπτικών ινών 165 * 139 * 33mm Οι κασέτες MPO παρέχουν ασφαλή μετάβαση μεταξύ των διακριτών υποδοχών MPO και LC ή SC. Χρησιμοποιούνται για τη διασύνδεση των ραχοκοκαλιώ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Καλώδιο ινών SMA E2000 MPO για τα δίκτυα CATV, άσπρο OM3 OM4 σκοινί μπαλωμάτων 12 πυρήνων εργοστάσιο

Καλώδιο ινών SMA E2000 MPO για τα δίκτυα CATV, άσπρο OM3 OM4 σκοινί μπαλωμάτων 12 πυρήνων

Καλώδιο ινών SMA E2000 MPO για τα δίκτυα CATV, άσπρο OM3 OM4 σκοινί μπαλωμάτων 12 πυρήνων 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Εσωτερικός: Κεραμικό Ferrule GR-326-πυρήνας Telcordia, πρότυπα IEC Πράσινη παραγωγή, πρότυ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|