Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών πλεξίδα

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

οπτικών ινών πλεξίδα

(30)
Κίνα Επίπεδοι άλτης και Pgitail σακακιών καλωδίων G657A SC/APC Singlemode LSZH FTTh εργοστάσιο

Επίπεδοι άλτης και Pgitail σακακιών καλωδίων G657A SC/APC Singlemode LSZH FTTh

Επίπεδοι άλτης και Pgitail σακακιών καλωδίων G657A SC/APC Singlemode LSZH FTTh Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που χρησιμοποιείται κυρίως στην επιτροπή μπαλωμάτων ή για τη σύνδεση μεταξύ των εξόδων και του τε... Read More
2019-09-17 18:22:40
Κίνα Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH εργοστάσιο

Μίνι SC/APC υπαίθριος IP67 οπτικής ίνας αλτών Singlemode συνδετήρας πλεξίδων FTTH

Singlemode FTTH μίνι SC/APC υπαίθριο IP67 καλώδιο ινών συνδετήρων αλτών για Huawei Telefonica Οι συνελεύσεις Carefiber παρέχουν μια γερή και σφραγισμένη λύση σύνδεσης για την ίνα στη συνδετικότητα του εγχώριου ... Read More
2019-09-03 18:06:36
Κίνα IP67 γύρω από το συνδετήρα LC DX Fullas αλτών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών εργοστάσιο

IP67 γύρω από το συνδετήρα LC DX Fullas αλτών ινών σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών

Συνδετήρας LC DX IP67 της Κίνας Fullas γύρω από το σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών/τον άλτη ινών Το σύστημα συνδετήρων FullAXS καλύπτει αυτήν την απαίτηση λαμβάνοντας υπ'όψη μια μεγάλη ανοχή ζ-κατεύθυνσ... Read More
2019-08-29 16:42:43
Κίνα SM 9/125 ίνα οπτικό Pigtials 12 δεσμών FTTH επιστροφής απώλεια συνδετήρων 60dB πυρήνων FC/APC εργοστάσιο

SM 9/125 ίνα οπτικό Pigtials 12 δεσμών FTTH επιστροφής απώλεια συνδετήρων 60dB πυρήνων FC/APC

12 πυρήνα FC / APC SM 9/125 FTTH οπτικών θηκών οπτικών ινών, Made-in-Shenzhen Jumpers Το χρώμα των pigtails είναι μπλε, πορτοκαλί, πράσινο, καφέ, γκρι, λευκό, κόκκινο, μαύρο, κίτρινο, πορφυρό, ροζ, aqua με υψηλ... Read More
2019-08-29 16:42:43
Κίνα Πτώσης καλωδίων οπτικής ίνας πλεξίδων ενιαίος συνδετήρας Sc τρόπου G657A1 μίνι αδιάβροχος εργοστάσιο

Πτώσης καλωδίων οπτικής ίνας πλεξίδων ενιαίος συνδετήρας Sc τρόπου G657A1 μίνι αδιάβροχος

Ινών οπτικό ενιαίο τρόπου G657A1 μίνι Sc καλώδιο πτώσης συνδετήρων αδιάβροχο Pigtials Το Carefiber παρέχει τις κατασκευασμένες επί τούτου και ective λύσεις δαπανών EF που ικανοποιούν τις τεχνικές και λειτουργικ... Read More
2019-05-23 10:40:37
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων Sc FC LC SM/πλεξίδα 12 μήκος συνήθειας καλωδίων αλτών οπτικών ινών πυρήνων εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων Sc FC LC SM/πλεξίδα 12 μήκος συνήθειας καλωδίων αλτών οπτικών ινών πυρήνων

Περιγραφή προϊόντων Επαγγελματικός manufactory της πλεξίδας κορδελλών οπτικών ινών LC 100% που εξετάζεται πριν από την παράδοση. Η πλεξίδα ινών είναι μια κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ... Read More
2017-05-12 15:24:58
Κίνα Υψηλή πλεξίδα 8 οπτικής ίνας επιστροφής απώλειας Fan-Out σκοινιού μπαλωμάτων Sc SM πυρήνων πλεξίδα εργοστάσιο

Υψηλή πλεξίδα 8 οπτικής ίνας επιστροφής απώλειας Fan-Out σκοινιού μπαλωμάτων Sc SM πυρήνων πλεξίδα

Προδιαγραφές 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ΕΜΒΎΘΙΣΗ, E2000 2.0.9mm/2.0mm/3.0mm ΤΟ 3.SM/MM SX/DX 4.100% οπτικά Τεχνικές προδιαγραφές: Οι συνδετήρες χτίζονται υπό δοκιμή των βιομηχανικών προτύπων, συναντούν TIA... Read More
2017-05-12 15:23:52
Κίνα SC/APC SM 9/125 8 πυρήνας 1M σκοινί μπαλωμάτων πλεξίδων πλεξίδων CATV δεσμών οπτικών ινών εργοστάσιο

SC/APC SM 9/125 8 πυρήνας 1M σκοινί μπαλωμάτων πλεξίδων πλεξίδων CATV δεσμών οπτικών ινών

SC/APC SM 9/125 8 πυρήνας 1M πλεξίδα δεσμών οπτικών ινών SC/APC πλεξίδα δεσμών οπτικών ινών 1. FC, SC, ST, LC το 2.4.6.8 .12.24.48 πυρήνες προαιρετικοί 3. SM ή ΚΚ Πλεονεκτήματα απόδοσης 1. Συμμόρφωση με τα πρότ... Read More
2017-05-12 15:22:54
Κίνα LC/καλώδια αλτών οπτικών ινών UPC, κίτρινο μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών G657A εργοστάσιο

LC/καλώδια αλτών οπτικών ινών UPC, κίτρινο μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών G657A

LC/καλώδια αλτών οπτικών ινών UPC, κίτρινο μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών G657A 1. Προδιαγραφή προϊόντων: Ferrule τέλος-πρόσωπο: APC PC UPC Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MRTJ, MU, E2000, MPO, DIN, ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα 6 Sc/APC πυρήνων ινών οπτικό καλώδιο 9/125 ινών πλεξίδων αδιάβροχο, υπαίθριο SM G652D εργοστάσιο

6 Sc/APC πυρήνων ινών οπτικό καλώδιο 9/125 ινών πλεξίδων αδιάβροχο, υπαίθριο SM G652D

6 Sc/APC πυρήνων ινών οπτικό καλώδιο 9/125 ινών πλεξίδων αδιάβροχο, υπαίθριο SM G652D Τα καλώδια πλεξίδων ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα. Ολοκληρωμένες οι εργοστάσιο ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|