Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποίηση
Κίνα Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(10)
Κίνα Οπτικό σταθερό λευκό εξασθενητών για CATV, θηλυκό - αρσενική μείωση οπτικών ινών 30 DB εργοστάσιο

Οπτικό σταθερό λευκό εξασθενητών για CATV, θηλυκό - αρσενική μείωση οπτικών ινών 30 DB

Οπτικό σταθερό λευκό εξασθενητών για CATV, θηλυκό - αρσενική μείωση οπτικών ινών Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδόν οποιαδήποτε απα... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC εργοστάσιο

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC

Σταθερό οπτικό αρσενικό εξασθενητών στο θηλυκό, εξασθενητής οπτικής ίνας SCAPC/SCUPC 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλός εξασθενητής οπτικών ινών επιστροφής απώλειας Ανώτατη δύναμη λειτουργίας (1W) Χαμηλός εξασ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Εξασθενητής LC οπτικών ινών μετάλλων - εξασθενητής 20db φλαντζών του ST ανθεκτικός για τις τηλεπικοινωνίες εργοστάσιο

Εξασθενητής LC οπτικών ινών μετάλλων - εξασθενητής 20db φλαντζών του ST ανθεκτικός για τις τηλεπικοινωνίες

Αποταμιευτής οπτικών ινών LC - ST Απομακρυσμένος εξασθενητής φλάντζας για τηλεπικοινωνίες 1. Χαρακτηριστικά: Αξία εξασθένησης υψηλής ακρίβειας Χαμηλή πρόσθετη απώλεια Υψηλή ανθεκτικότητα Υψηλή αξιοπιστία και στ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Συμπαγής σταύλος μείωσης ινών τρόπου δομών ενιαίος για τη σύνδεση δικτύων εργοστάσιο

Συμπαγής σταύλος μείωσης ινών τρόπου δομών ενιαίος για τη σύνδεση δικτύων

Συμπαγής σταύλος μείωσης ινών τρόπου δομών ενιαίος για τη σύνδεση δικτύων Το Carefiber μπορεί να παρέχει τρεις τύπους εξασθενητών: ο τύπος βουλωμάτων καθόρισε τον εξασθενητή, τον εξασθενητή τύπων προσαρμοστών κ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής 10db, Sc CATV - ευθύγραμμος VOA μεταβλητός οπτικός εξασθενητής LC εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου εξασθενητής 10db, Sc CATV - ευθύγραμμος VOA μεταβλητός οπτικός εξασθενητής LC

Sc CATV - ευθύγραμμος οπτικός εξασθενητής LC, συμπαγής οπτικός μεταβλητός εξασθενητής δομών 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Υψηλή επιστροφής απώλεια Απλή δομή Μέγιστη φέρουσα δύναμη (1W) Χαμηλή σχετικότητα μήκους ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα FC - εξασθενητής 1 οπτικών ινών Sc - μετατροπέας 30dB FTTH με το μέταλλο/την πλαστική κατοικία εργοστάσιο

FC - εξασθενητής 1 οπτικών ινών Sc - μετατροπέας 30dB FTTH με το μέταλλο/την πλαστική κατοικία

FC - εξασθενητής 1 οπτικών ινών Sc - μετατροπέας 30dB FTTH με το μέταλλο/την πλαστική κατοικία 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Διάφοροι τρόποι μείωσης και διεπαφής Υψηλή επιστροφής απώλεια και χαμηλή απώλεια εισα... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα DWDM εξασθενητής FC οπτικών ινών 1260 - 1600 NM - το αρσενικό LC καθόρισε τη μείωση οπτικής ίνας εργοστάσιο

DWDM εξασθενητής FC οπτικών ινών 1260 - 1600 NM - το αρσενικό LC καθόρισε τη μείωση οπτικής ίνας

Σταθερός αρσενικό τύπος DWDM 1260 - οπτική ίνα σταθερό εξασθενητής FC 1600nm - LC Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται για τη μείωση της δύναμης του φωτός στο δίκτυο οπτικών ινών. Ο οπτικός σταθερός εξασθ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Μπλε εξασθενητής Μ οπτικής ίνας LC - εξασθενητής Φ 2db/10db με το μανίκι μετάλλων εργοστάσιο

Μπλε εξασθενητής Μ οπτικής ίνας LC - εξασθενητής Φ 2db/10db με το μανίκι μετάλλων

Μπλε εξασθενητής Μ οπτικής ίνας LC - εξασθενητής Φ 2db/10db με το μανίκι μετάλλων 1. Εξασθενητής οπτικών ινών: Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα είδος οπτικής παθητικής συσκευής που χρησιμοποιείται για να δι... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα FC/Singlemode/πολλαπλού τρόπου θηλυκό εξασθενητών 5dB οπτικών ινών PC μεταβλητό στον αρσενικό τύπο εργοστάσιο

FC/Singlemode/πολλαπλού τρόπου θηλυκό εξασθενητών 5dB οπτικών ινών PC μεταβλητό στον αρσενικό τύπο

FC / PC μεταβλητό οπτικών ινών Attenuator 5dB Singlemode / Multimode θηλυκό σε αρσενικό τύπου Το Attenuator οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδόν κάθε α... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα LC θηλυκό FC στον αρσενικό οπτικών ινών εξασθενητή 9/125 ινών τρόπου εξασθενητών SM ενιαίο εργοστάσιο

LC θηλυκό FC στον αρσενικό οπτικών ινών εξασθενητή 9/125 ινών τρόπου εξασθενητών SM ενιαίο

LC θηλυκό υβριδικό προσαρμοστή 9/125 εξασθενητών SM οπτικών ινών FC στον αρσενικό για LANs Αυτό το LC (θηλυκό) στον υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών τύπων FC (αρσενικό) είναι ένας ρυθμισμένος ίνα-ενσωματωμένος ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 1