Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Πιστοποίηση
Κίνα Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

(19)
Κίνα APC 0.3dB Sc FTTH ενιαίος τρόπος 55MM γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών εργοστάσιο

APC 0.3dB Sc FTTH ενιαίος τρόπος 55MM γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

APC 0.3dB Sc FTTH Single-Mode συνδετήρας συνελεύσεων οπτικών ινών γρήγορος Εγκατεστημένος προκειμένου να εξασφαλιστούν η ποιότητα και η αποτελεσματικότητα της έρευνας και της ανάπτυξης της υψηλής αναλογίας της ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-18 16:49:45
Κίνα Ενιαίος τρόπος 52mm συνδετήρας καλωδίων οπτικών ινών SC/UPC Ftth εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος 52mm συνδετήρας καλωδίων οπτικών ινών SC/UPC Ftth

Ενιαίοι τύποι συνδετήρων καλωδίων SC/UPC Pptic ινών τρόπου για τον τομέα Ftth Σε FTTH, το οπτικό καλώδιο πτώσης πρέπει να τυλίξει τον τρόπο του μέσω της διοχέτευσης με σωλήνες τοίχων, και κάθετο σπίτι είναι κύρ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-18 16:48:27
Κίνα Καυτός συνδετήρας συνελεύσεων λειωμένων μετάλλων FTTH SC/APC SC/UPC γρήγορος εργοστάσιο

Καυτός συνδετήρας συνελεύσεων λειωμένων μετάλλων FTTH SC/APC SC/UPC γρήγορος

Γρήγορος συνδετήρας SC/APC ή SC/UPC συνελεύσεων τύπων καυτός-λειωμένων μετάλλων Ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών που σχεδιάζεται για FTTH είναι μια νέα γενιά του συνδετήρα ινών που χρησιμοποιείται στη συνέλευ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-18 16:47:17
Κίνα APC Sc Sc UPC ABS FTTH οπτικός συνδετήρας ινών εργοστάσιο

APC Sc Sc UPC ABS FTTH οπτικός συνδετήρας ινών

FTTH SC UPC SC APC Fiber Optical Fast Connector Quick Field assembly fiber optic connector This kind of Field Assembly Optical Connector is designed for fast and simple field termination of single fiber, ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-18 16:45:09
Κίνα Σπειροειδής τύπων SC/APC οπτικών ινών γρήγορος ενιαίος τρόπος συνελεύσεων συνδετήρων γρήγορος εργοστάσιο

Σπειροειδής τύπων SC/APC οπτικών ινών γρήγορος ενιαίος τρόπος συνελεύσεων συνδετήρων γρήγορος

Σπειροειδής συνδετήρας συνελεύσεων τύπων SC/APC γρήγορος για τη οπτική ίνα Ftth ή συνδετήρας τομέων Ο γρήγορος συνδετήρας είναι προ-γυαλισμένοι εργοστάσιο field-installable συνδετήρες που εξαλείφουν πλήρως την ... Διαβάστε περισσότερα
2020-02-24 17:46:31
Κίνα FC/APC γρήγορη οπτική ίνα συνδετήρων συνελεύσεων τομέων για την ίνα στο σπίτι εργοστάσιο

FC/APC γρήγορη οπτική ίνα συνδετήρων συνελεύσεων τομέων για την ίνα στο σπίτι

Σύνθεση πεδίου FC / APC Συνδέσεις γρήγορης σύνδεσης Οπτικών ινών για οπτικές ίνες στο σπίτι Το FC APC Fast Connector / Field Connector Connector που κατασκευάζεται από την Carefiber Group Co., Limited έχει στιλ... Διαβάστε περισσότερα
2017-11-30 10:06:59
Κίνα Γρήγορος συνδετήρας πράσινα 55mm οπτικών ινών Clamshell/βιδών για τα καλώδια πτώσης FTTH εργοστάσιο

Γρήγορος συνδετήρας πράσινα 55mm οπτικών ινών Clamshell/βιδών για τα καλώδια πτώσης FTTH

Γρήγορος συνδετήρας πράσινα 55mm οπτικών ινών Clamshell/βιδών για τα καλώδια πτώσης FTTH Ο γρήγορος συνδετήρας επίσης καλείται «το συνδετήρα συνελεύσεων τομέων» ή «ολοκληρωμένος τομέας συνδετήρας ινών» ή «γρήγο... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Συνδετήρας οπτικών ινών Sc για το καλώδιο πτώσης FTTH 4mm συνδετήρας καλωδίων οπτικών ινών εργοστάσιο

Συνδετήρας οπτικών ινών Sc για το καλώδιο πτώσης FTTH 4mm συνδετήρας καλωδίων οπτικών ινών

Συνδετήρας οπτικών ινών Sc για το καλώδιο πτώσης FTTH 4mm συνδετήρας καλωδίων οπτικών ινών Ο γρήγορος συνδετήρας επίσης καλείται «το συνδετήρα συνελεύσεων τομέων» ή «ολοκληρωμένος τομέας συνδετήρας ινών» ή «γρή... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Πράσινος γρήγορος συνδετήρας 52mm οπτικών ινών συνδετήρας Sc οπτικών ινών για 2 X 3mm καλώδια πτώσης εργοστάσιο

Πράσινος γρήγορος συνδετήρας 52mm οπτικών ινών συνδετήρας Sc οπτικών ινών για 2 X 3mm καλώδια πτώσης

Πράσινος γρήγορος συνδετήρας 52mm οπτικών ινών συνδετήρας Sc οπτικών ινών για 2 X 3mm καλώδια πτώσης Ο γρήγορος συνδετήρας επίσης καλείται «το συνδετήρα συνελεύσεων τομέων» ή «ολοκληρωμένος τομέας συνδετήρας ιν... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών καλωδίων πτώσης FTTH προ - γυαλισμένα 50mm που γίνονται επιτόπια εργοστάσιο

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών καλωδίων πτώσης FTTH προ - γυαλισμένα 50mm που γίνονται επιτόπια

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών καλωδίων πτώσης FTTH προ - γυαλισμένα 50mm που γίνονται επιτόπια Ο γρήγορος συνδετήρας επίσης καλείται «το συνδετήρα συνελεύσεων τομέων» ή «ολοκληρωμένος τομέας συνδετήρας ινών» ... Διαβάστε περισσότερα
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|