Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(68)
Κίνα 5.0 ή οι συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών aarc-AARC 7.0mm, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας προσαρμόζουν εργοστάσιο

5.0 ή οι συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών aarc-AARC 7.0mm, σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας προσαρμόζουν

5.0 or 7.0mm AARC-AARC Fiber Optic Cable Assemblies , Optical Fiber Patch Cord Customize AARC harsh environment cable assemblies are installation-friendly for fixed or mobile applications and transmit reliably ... Read More
2020-08-12 16:29:54
Κίνα Sc CPRI στο άνισο σκοινί μπαλωμάτων Brunch μήκους LC με τον υψηλής θερμοκρασίας μαλακό προστατευτικό σωλήνα PVC εργοστάσιο

Sc CPRI στο άνισο σκοινί μπαλωμάτων Brunch μήκους LC με τον υψηλής θερμοκρασίας μαλακό προστατευτικό σωλήνα PVC

Sc CPRI στο άνισο σκοινί μπαλωμάτων Brunch μήκους LC με τον υψηλής θερμοκρασίας μαλακό προστατευτικό σωλήνα PVC Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών CPRI είναι το ιδανικό σχέδιο για τις υπαίθριες εφαρμογές καλωδίων ινών. ... Read More
2020-05-19 14:50:34
Κίνα Πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών μπαλωμάτων άλτης κλάδων καλωδίων DLC/PC DLC/PC υπαίθριος προστατευμένος εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών μπαλωμάτων άλτης κλάδων καλωδίων DLC/PC DLC/PC υπαίθριος προστατευμένος

DLC/PC, DLC/PC, πολλαπλού τρόπου, GYFJH 2A1a (LSZH), 70m, 7.0mm, 2Cores, υπαίθριος προστατευμένος άλτης ινών κλάδων οπτικός Το αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων ινών PDLC είναι τυποποιημένο μέγεθος για τους διπλούς σ... Read More
2019-09-03 18:03:31
Κίνα 10M LC UPC LC UPC στους ενιαίους τρόπου μπαλωμάτων διπλούς OS2 500 συνδετήρων σκοινιού επίπεδους κύκλους Uniboot εργοστάσιο

10M LC UPC LC UPC στους ενιαίους τρόπου μπαλωμάτων διπλούς OS2 500 συνδετήρων σκοινιού επίπεδους κύκλους Uniboot

10M LC UPC διπλό OS2 συνδετήρων LC UPC στο επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων PVC τρόπου Uniboot ενιαίο (OFNR) Το uniboot σχέδιο lc-LC επιτρέπει σε ένα καλώδιο για να φέρει και τις δύο ίνες, που μειώνουν τη συμφόρηση κα... Read More
2019-09-03 18:03:31
Κίνα Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο εργοστάσιο

Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο

Σταθμών βάσης αδιάβροχο PDLC Fullaxs μαύρο σακάκι σκοινιού SM G657A1 μπαλωμάτων ινών οπτικό Η συνέλευση Carefiber καθιερώνεται σταθερά ότι μέσω των μαζικών headis που παρεμβάλλονται άμεσα στον πομποδέκτη οπτική... Read More
2019-09-03 18:03:31
Κίνα Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA εργοστάσιο

Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA

Υπαίθριος SM/MM CPRI οπτικός άλτης ινών lc-LC καλωδίων FTTA θωρακισμένος Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 1.FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV 2.Optional διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος 3... Read More
2019-08-29 16:56:16
Κίνα Ενιαίο σκοινί FTTA IP68 APC/UPC G652D μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών τρόπου αδιάβροχο εργοστάσιο

Ενιαίο σκοινί FTTA IP68 APC/UPC G652D μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών τρόπου αδιάβροχο

Αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών IP68 APC/UPC G652D σε FTTA Οι αδιάβροχες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών είναι εγκατάσταση-φιλικές για τις σταθερές ή κινητές εφαρμογές και διαβιβάζουν ... Read More
2019-05-23 10:39:24
Κίνα σακάκι G657A2 σκοινιού LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0MM μονοκατευθυντικό διπλό στο κιβώτιο GPON/EPON εργοστάσιο

σακάκι G657A2 σκοινιού LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0MM μονοκατευθυντικό διπλό στο κιβώτιο GPON/EPON

ίνα σακακιών G657A2 σκοινιού LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0MM μονοκατευθυντική διπλή στο κιβώτιο GPON/EPON Το καλώδιο σκοινιού/αλτών μπαλωμάτων οπτικών ινών γίνεται κατά 0.9mm, το μονοκατευθυντικό ή διπλό εσω... Read More
2019-05-23 10:39:24
Κίνα LC UPC διπλό 3.0mm LSZH OM2 850/1300nm οπτικών ινών Sc UPC στο πολλαπλού τρόπου μήκος κύματος καλωδίων εργοστάσιο

LC UPC διπλό 3.0mm LSZH OM2 850/1300nm οπτικών ινών Sc UPC στο πολλαπλού τρόπου μήκος κύματος καλωδίων

LC UPC στο διπλό 3.0mm LSZH OM2 πολλαπλού τρόπου καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC Το πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών 50/125μm OM2 συναντά RoHS υποχωρητικό, και εξετάζεται οπτικά για την απώλεια εισα... Read More
2019-05-23 10:39:24
Κίνα PVC 3.0mm σκοινί LC UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο τρόπο LC UPC Uniboot εργοστάσιο

PVC 3.0mm σκοινί LC UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών στο διπλό OS2 ενιαίο τρόπο LC UPC Uniboot

LC UPC στο διπλό OS2 ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC τρόπου LC UPC Uniboot (OFNR) 3.0mm Ο συνδετήρας lc-LC Uniboot επιτρέπει σε δύο ίνες για να φερθεί μέσω ενός 3.0mm ενιαίου σακακιού, που χρησιμοποι... Read More
2019-05-23 10:39:24
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|