Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών PLC Splitter

(21)
Κίνα 3 στο υλικό μετάλλων κιβωτίων διανομής θραυστών PLC οπτικών ινών επιτροπής 24 έξω SC/APC εργοστάσιο

3 στο υλικό μετάλλων κιβωτίων διανομής θραυστών PLC οπτικών ινών επιτροπής 24 έξω SC/APC

οπτικό κιβώτιο διανομής ινών θραυστών PLC επιτροπής 3In 24Out SC/APC Ο θραύστης PLC είναι η ενσωματωμένη μήκος κύματος οπτική συσκευή μηχανών πλανίσματος που βάσισε στο υπόστρωμα χαλαζία, με το μικρό μέγεθος, τ... Read More
2019-08-29 16:54:31
Κίνα Διπλή Sc/APC παραθύρων οπτική ίνα τύπων FBT παραθύρων ABS που συνδέει το μήκος ινών 1m εργοστάσιο

Διπλή Sc/APC παραθύρων οπτική ίνα τύπων FBT παραθύρων ABS που συνδέει το μήκος ινών 1m

1310/1550nm διπλό παράθυρο 50/50 αναλογία θραύστης οπτικών ινών συζευκτήρων 1*2 FBT τύπων 1x2 FBT παραθύρων ABS SC/APC Το Carefiber μπορεί να παρέχει τους διάφορους συζευκτήρες FBT συμπεριλαμβανομένου 1x2, 1x3... Read More
2017-03-14 10:44:36
Κίνα 1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας εργοστάσιο

1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας

1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας Το Carefiber μπορεί να παρέχει τους διάφορους συζευκτήρες FBT συμπεριλαμβανομένου 1x2, 1x3,1x4,1x8,1x16,1x32 και τα προϊόντ... Read More
2017-03-14 10:43:17
Κίνα Γυμνός συζευκτήρας 1*2, θραύστης οπτικών ινών FBT PLC οπτικών ινών 1x16 χρησιμοποιούμενος ευρέως εργοστάσιο

Γυμνός συζευκτήρας 1*2, θραύστης οπτικών ινών FBT PLC οπτικών ινών 1x16 χρησιμοποιούμενος ευρέως

Γυμνός συζευκτήρας 1*2, θραύστης οπτικών ινών FBT PLC οπτικών ινών 1x16 χρησιμοποιούμενος ευρέως Το Carefiber μπορεί να παρέχει τους διάφορους συζευκτήρες FBT συμπεριλαμβανομένου 1x2, 1x3, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32 ... Read More
2017-03-14 10:41:50
Κίνα Οπτικός θραύστης PLC πυρήνων Corning, συμπαγής θραύστης PLC σχεδίου 1x8 για τα συστήματα FTTX εργοστάσιο

Οπτικός θραύστης PLC πυρήνων Corning, συμπαγής θραύστης PLC σχεδίου 1x8 για τα συστήματα FTTX

Οπτικός θραύστης PLC πυρήνων Corning, συμπαγής θραύστης PLC σχεδίου 1x8 για τα συστήματα FTTX 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Χαμηλό PDL Συμπαγές σχέδιο Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα 1 * γυμνός θραύστης 250um, ανώτερος παθητικός οπτικός θραύστης PLC 2 ομοιομορφίας εργοστάσιο

1 * γυμνός θραύστης 250um, ανώτερος παθητικός οπτικός θραύστης PLC 2 ομοιομορφίας

1 * γυμνός θραύστης 250um, ανώτερος παθητικός οπτικός θραύστης PLC 2 ομοιομορφίας Ο θραύστης οπτικών ινών LC είναι μια οπτική συσκευή δύναμης βασισμένη στο πιάτο χαλαζία επίπεδο της ελαφριάς τεχνολογίας κυμάτων... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Κάρτα κασετών που παρεμβάλλει το μορφωματικό σχέδιο θραυστών 1x16 1X32 PLC οπτικών ινών με χαμηλό PDL εργοστάσιο

Κάρτα κασετών που παρεμβάλλει το μορφωματικό σχέδιο θραυστών 1x16 1X32 PLC οπτικών ινών με χαμηλό PDL

Κάρτα κασετών που παρεμβάλλει το μορφωματικό σχέδιο θραυστών 1x16 1X32 PLC οπτικών ινών με χαμηλό PDL Ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave (θραύστης PLC) είναι βασισμένος στα επίπεδα προϊόντα διανομής δύνα... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Συνδετήρας Sc/UPC θραυστών πολλαπλού τρόπου ινών τύπων κασετών για τη μετάδοση στοιχείων εργοστάσιο

Συνδετήρας Sc/UPC θραυστών πολλαπλού τρόπου ινών τύπων κασετών για τη μετάδοση στοιχείων

Συνδετήρας Sc/UPC θραυστών καλωδίων οπτικών ινών τύπων κασετών για τη μετάδοση στοιχείων Ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave (θραύστης PLC) είναι βασισμένος στα επίπεδα προϊόντα διανομής δύναμης κυματοδηγο... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Υλικό γκρι τύπων κασετών θραυστών 1X8 SCUPC PLC οπτικών ινών ABS για WDM - PON εργοστάσιο

Υλικό γκρι τύπων κασετών θραυστών 1X8 SCUPC PLC οπτικών ινών ABS για WDM - PON

Υλικό γκρι τύπων κασετών θραυστών 1X8 SCUPC PLC οπτικών ινών ABS για WDM - PON Προσφέρουμε διάφορους τύπους υψηλής ποιότητας θραυστών. Αυτά τα προϊόντα σχεδιάζονται για τη μακροπρόθεσμη αξιοπιστία, την ανώτερη ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Κίνα Μορφωματικός τύπος κασετών θραυστών PLC δομών 1x4 θραυστών PLC οπτικών ινών SCAPC εργοστάσιο

Μορφωματικός τύπος κασετών θραυστών PLC δομών 1x4 θραυστών PLC οπτικών ινών SCAPC

Μορφωματικός τύπος κασετών θραυστών PLC δομών 1x4 θραυστών PLC οπτικών ινών SCAPC Προσφέρουμε διάφορους τύπους υψηλής ποιότητας θραυστών. Αυτά τα προϊόντα σχεδιάζονται για τη μακροπρόθεσμη αξιοπιστία, την ανώτε... Read More
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|