Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας

Κίνα 1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας προμηθευτής
1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας προμηθευτής 1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας προμηθευτής 1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CFO
Πιστοποίηση: CE Rohs
Αριθμό μοντέλου: fbt

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc στο κιβώτιο φουσκαλών
Όροι πληρωμής: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδέοντας δελτίο τροφίμων: 50/50 Wavelenght: 1310/1550nm
Αριθμό μοντέλου: Συζευκτήρας/θραύστης 1*2 FBT Connector: SC/APC
Μήκος ινών: 1M Εγγύηση: 1 έτος

1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας

 

Το Carefiber μπορεί να παρέχει τους διάφορους συζευκτήρες FBT συμπεριλαμβανομένου 1x2, 1x3,1x4,1x8,1x16,1x32 και τα προϊόντα.

 

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Χαμηλή εισαγωγή

Χαμηλό PDL

Συμπαγές σχέδιο

Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C - 85°C

 

2. Εφαρμογές:

 

 σφιχτή και λεπτή δομή
 υψηλές αξιοπιστία και κατευθυντικότητα
 μη ευαίσθητο μήκος κύματος
 καλή υψηλής θερμοκρασίας εκτέλεση χαμηλής θερμοκρασίας
 κατάλληλες εφαρμογές εφαρμοσμένης μηχανικής
 λεπτή πόλωση
 ευρύ μήκος κύματος πεδίου

 

 

3. Παράμετρος:

 

Στοιχείο  Προδιαγραφή
Τύπος ινών Single-mode Πολλαπλού τρόπου
Χωρίζοντας αναλογία 50/50 40/60 30/70 20/80 10/90 5/95 1/99 50/50 40/60 30/70 20/80 10/90
Λειτουργία Wavelengh (NM) 1310±40 1550±40 1310&1550±40 1310&1490&1550±20 850±40 1310±40 850&1310±40
Απώλεια εισαγωγής (DB) 3.6/3.6 4.4/2.8 5.6/2.1 7.5/1.5 10.5/0.9 13.5/0.7 21.5/0.25 4.1/4.1 5.2/3.2 6.5/2.5 8.5/1.8 12/1.4
PDL (DB) ≤0.1 ≤0.15
Θερμική σταθερότητα (DB) ≤0.3 ≤0.5
Κατευθυντικότητα (DB) ≥55 ≥40
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~85ºC

 

4. Υπηρεσίες Carefiber:

 

  1. Παρέχουμε την επαγγελματική προσφορά. Παρέχετε τη λεπτομερή έκθεση δοκιμής προϊόντων και τις σχετικές προδιαγραφές.
  2. Παρέχουμε την επαγγελματική υποστήριξη τεχνολογίας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις των πελατών.
  3. Μέσα σε 12 ώρες από την αντίστοιχη έρευνα πελατών, οι Επίτροποί μας θα έλθουν αμέσως σε επαφή με τους πελάτες.

 

5. Μετά από τις υπηρεσίες:

 

Το Shenzhen Carefiber έρχεται με μια ένα περιορισμένη έτος εξουσιοδότηση από την ημερομηνία της αγοράς από τους πελάτες. Εάν μια ατέλεια υλικού ή εργασίας προκύψει και μια έγκυρη αξίωση παραλαμβάνεται εντός της περιόδου εξουσιοδότησης, θα αντικαταστήσουμε τα στοιχεία μόνο και θα επιβαρυνθούμε τα έξοδα αποστολής και για τις δύο πλευρές. δεν θα μπορούσαμε να κρατηθούμε υπεύθυνοι για τις ζημίες στην προσωπική ιδιοκτησία λόγω της κακής χρήσης ή της ανάρμοστης προσοχής και τη συντήρηση των στοιχείων. Δεν υπάρχει κανένα ποσοστό ελαττωμάτων για τα στοιχεία που παραδώσαμε, εάν υπάρχει εξοπλισμός οπτικών ινών που δεν λειτουργεί όταν τον παίρνετε, ακριβώς μας έρχεστε σε επαφή με. Εάν είμαστε αρμόδιοι για το αφότου εξετάζουμε, θα το αντικαταστήσουμε για σας. Είμαστε εξοπλισμένοι με το αγαθό μετά από το τμήμα υπηρεσιών και δεν δραπετεύουμε ποτέ την ευθύνη μας.

 

1310/1550nm 50/50 αναλογία 1x2 FBT οπτικών ινών συζευκτήρων Sc/APC θραυστών συνδετήρας

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα