Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται

Κίνα Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται προμηθευτής
Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται προμηθευτής Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται προμηθευτής Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CFO
Πιστοποίηση: rohs
Αριθμό μοντέλου: MPO Adapter

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pc
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20pcs στη πλαστική τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τιμή εξασθένισης: 1-30dB Refectance: UPC=55dB APC=60dB
Duability ζευγαρώματος: >κύκλος 1000 Λειτουργούν πέρασμα ζωνών: Διπλό παράθυρο 1310 και 1550nm
Connector: MPO Πολωνικά: APC PC UPC

Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται

1. Spcifications

Για τον ΤΎΠΟ SM PC/UPC για APC τον τύπο

Μείωση & ανοχή (DB): 01~10 ± 0,5 01~10 ± ± 1,0/11~15 0,75 11~25 ± ± 1,5/16~20 ± 1,0/21~25 1,5

Διάρκεια (DB): μέγιστη αύξηση 0,2 DB

Μήκος κύματος (NM): 100~250 γραμμάρια 1310/1550 ± 20 200~600 γραμμάρια

Δύναμη διατήρησης: 200~600 γραμμάρια

Επιστροφής απώλεια (DB): ≥55 (UPC που γυαλίζει)/>65 (APC που γυαλίζει)

Λειτουργούντα temp: - 40°C ~ +75°C

Temp Storange: - 55°C ~ +85°C

 

2. Freatures:

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης

Καλό echangeablility

Καλή διάρκεια

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

Πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

 

3. Εφαρμογή:

 

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Δίκτυα CATV

Ενεργός λήξη συσκευών

Δίκτυα τοπικής περιοχής

 

Το Carefiber ιδρύθηκε το 2010, αρχίζοντας από το καλώδιο τροφοδοσίας και περισσότερο από η έξι ετών εμπειρία στην παραγωγή FTTH, έχει παρέχει τη σειρά των προϊόντων για το δομημένο σύστημα το (SCS) τηλεγράφησης.
Το Carfiber βρίσκεται σε Shenzhen, Κίνα με μια δυνατότητα περίπου 5000 τετραγωνικά μέτρα. Με βάση υψηλό - ποιοτικό εργατικό δυναμικό και επαγγελματικές πείρες σε αυτά τα industrials. Έχουμε την εμπιστοσύνη και τη δυνατότητα να σχεδιάσουμε και να κατασκευάσουμε τα διάφορα προϊόντα για τους πελάτες.
Ομάδα Ε&Α για να βελτιώσει τα προϊόντα μας σύμφωνα με την πραγματική ανάγκη από το τέλος - ο χρήστης, το αίτημά σας είναι ο στόχος μας!
Το Carefiber μπορεί να είναι ο εμπιστευμένος σύμβουλός σας για να χειριστεί το κέντρο δεδομένων, την επιχείρηση και το βιομηχανικό ευφυές δομημένο σύστημα τηλεγράφησης.
Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεται
Μαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεταιΜαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεταιΜαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεταιΜαύρο γυμνό APC προσαρμοστών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών φλαντζών MPO MTP που γυαλίζεταιΠροσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές για να επισκεφτούμε την επιχείρησή μας και να μας έρθουμε σε επαφή με άμεσα για περισσότερες πληροφορίες. Το Carefiber, φροντίζει εσείς ζωή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα