Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο πτώσης οπτικών ινών

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

Κίνα Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο προμηθευτής
Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο προμηθευτής Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο προμηθευτής Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CFO
Πιστοποίηση: ROhs CE
Αριθμό μοντέλου: GJYXCH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1KM
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2km/drum
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μάρκα: Carefiber Αριθμό μοντέλου: GJYXCH
Μέλος δύναμης: χαλύβδινο σύρμα Υλικό σακακιών: LSZH ή PVC
Τύπος Fiber: G657A G657B Χρώμα θηκών: μαύρος

 

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

 

 

Το βασικό πλεονέκτημα με τη συνδετικότητα FTTH είναι ότι παρέχει τη γρηγορότερη συνδετικότητα σε υψηλές ταχύτητες και το μεγάλο ποσό σημάτων επικοινωνίας από τα συμβατικά χάλκινα καλώδια. Υπολογίζεται ότι ενώ μόνο έξι τηλεφωνήματα μπορούν να διαβιβαστούν μέσω ενός χάλκινου καλωδίου, περισσότερες από 2,5 εκατομμύριο κλήσεις μπορούν να σταλούν μέσω FTTH. Οι εμπειρογνώμονες επίσης ελπίζουν ότι αυτό το δίκτυο μπορεί εύκολα να υποστηρίξει τις φουτουριστικές τεχνολογίες όπως τις μεταδόσεις τηλεόρασης υψηλού καθορισμού και τυχερού παιχνιδιού.

 

Πρότυπα προϊόντων:

 

ITU/T G.657A

IEC 60332-1

IEC 61034-2

IEC 60754-1 και 2

YD/T 1997-2009

 

Ίνα:


colorfiber 250µm
Ενισχυμένο το φίμπεργκλας πλαστικό (FRP) ή χαλύβδινο σύρμα.


Αυτοστηριζόμενο μέλος:


Χαλύβδινο σύρμα


Εξωτερικό σακάκι:


UV και πυρίμαχο LSZH

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH, μαύρο χρώμα καλωδίων οπτικής ίνας GJYXCH υπαίθριο

Οπτικά χαρακτηριστικά
 
Τύπος ινών Μείωση Υπερχειλισμένο εύρος ζώνης έναρξης Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης Μήκος συνδέσεων 10GB/S Ethernet Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα
Όροι 1310/1550nm 850/1300nm 850/1300nm 850nm 850nm  
Μονάδα dB/km dB/km MHZ.km MHZ.km μ χιλ.
G652D 0.36/0.22         16
G657A1 0.36/0.22         10
G657A2 0.36/0.22         7.5
50/125   3.0/1.0 ≥500/500     30
62.2/125   3.0/1.0 ≥200/500     30
OM3   3.0/1.0 ≥1500/500 ≥2000 ≥300 30
OM4   3.0/1.0 ≥3500/500 ≥4700 ≥550 30
B1-OM3   3.0/1.0 ≥1500/500 ≥2000 ≥300 7.5
B1-OM4   3.0/1.0 ≥3500/500 ≥4700 ≥550 7.5
 

 

Δομή και τεχνικές προδιαγραφές

 

Αρίθμηση ινών

Διάμετρος καλωδίων

(χιλ.)

Βάρος καλωδίων

(kg/km)


Εκτατή δύναμη

(N/100mm)

Αντίσταση συντριβής

(N/100mm)

Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος Βραχυπρόθεσμος Μακροπρόθεσμος
1-4 5.2*2.0 18 600 300 2200 1000
6-12 3.0*9.0 27 1200 600 1100 500

Σημείωση: 1.This το δελτίο μπορεί μόνο να είναι ένα referance, αλλά όχι ένα συμπλήρωμα στη σύμβαση, παρακαλώ να έρθει σε επαφή με τους ανθρώπους πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.

2.The ο πυρήνας καλωδίων χρησιμοποιεί τη χρωματισμένη ίνα επένδυσης 250μm.

3.The εκτατή και η συντριβή του καλωδίου είναι συμφωνία με τις τιμές στον πίνακα όταν χρησιμοποιούνται το μέλος δύναμης FRP και ο χάλυβας

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ είναι ένας από τους κύριους υπεύθυνους για την ανάπτυξη και τους επαγγελματικούς κατασκευαστές της οπτικής τεχνολογίας ινών και υψηλή - προϊόντα οπτικών επικοινωνιών ποιοτικών ινών. Παρέχουμε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, το συνδετήρα οπτικών ινών, τον προσαρμοστή οπτικών ινών, το θραύστη PLC οπτικών ινών, το γρήγορο συνδετήρα, την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών, το τελικό κιβώτιο ινών, την περάτωση ινών και περισσότεροι. Για τον υψηλής ποιότητας εξοπλισμό γραμμών παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων, μπορούμε επίσης να προσφέρουμε την εισαγωγή και να επιστρέψουμε τον ελεγκτή απώλειας, τη μηχανή δοκιμής παρεμβαλλόμετρων, το μικροσκόπιο ακρών συνδετήρων, την πτυχώνοντας μηχανή συνδετήρων, τη γυαλίζοντας μηχανή συνδετήρων, το φούρνο θέρμανσης συνδετήρων, την αυτόματη τέμνουσα μηχανή καλωδίων, κ.λπ.

 

ελπίζουμε ειλικρινά να επεκτείνουμε τη συνεργασία με όλους τους πελάτες και στο σπίτι και στο εξωτερικό, κάθε μέλος του όρου μας αφιερώνεται στην τελειότητα και ενθαρρυμένος για να είμαστε δημιουργικοί και για να πάρουν το μόνο initiative.above προσπαθούμε να συντηρήσουμε τις απαιτήσεις σας κατά τέτοιο τρόπο ώστε, ο συνεργάτης μας θα αισθανθείτε συμπαθητικοί για να κάνετε επιχειρήσεις με μας, ανυπομονούμε να πάρουμε οποιαδήποτε απαίτηση από σας.

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα