Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΓρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

APC Conector de Campo Singlemode de conector Sc γρήγορος συνδετήρας rápido FTTH óptico

Πιστοποίηση
Κίνα Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

APC Conector de Campo Singlemode de conector Sc γρήγορος συνδετήρας rápido FTTH óptico

SC APC  Conector de Campo Singlemode de conector óptico rápido FTTH Quick Connector
SC APC  Conector de Campo Singlemode de conector óptico rápido FTTH Quick Connector

Μεγάλες Εικόνας :  APC Conector de Campo Singlemode de conector Sc γρήγορος συνδετήρας rápido FTTH óptico

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: CFO
Πιστοποίηση: CE Rohs
Αριθμό μοντέλου: Cfo-5204

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs στην κάρτα φουσκαλών, 100pcs στο άσπρο κιβώτιο, 1000pcs ή 2000pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/day
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Συνδετήρας Ftth γρήγορα Απώλεια ενθέτων: tipica: 0.3dB//Máxima: 0,50 DB
Επιστροφής απώλεια: Típica: 50 DB/Máxima: 55 DB Γυαλίζοντας τύπος: APC
Ένταση: 20N (+-0.2dB) Πιστοποιητικό: Anatel

APC Conector de Campo Singlemode de conector Sc γρήγορος συνδετήρας rápido FTTH óptico

 

Ο οπτικός συνδετήρας τομέων Carefiber αναπτύχθηκε για τη γρήγορη και εύκολη σύνδεση των κυκλικών καλωδίων
Campactos με τη διάμετρο 3mm με την ημι σφιχτή ίνα μόνωσης. Διαθέσιμος στον τύπο συνδετήρων
Sc με APC τη στιλβωτική ουσία. Επίσης μπορεί να είναι με το επίπεδο καλώδιο όπως 2*3mm ή 2*5mm.

 

     

 

Πρότυπα:

 

1.itu-Τ και πρότυπα IEC και της Κίνας:
2.YDT 2341.1-2011 συγκεντρωμένος τομέας ενεργός συνδετήρας οπτικής ίνας
Μέρος 1: Μηχανικός τύπος
3.China γρήγορα πρότυπα συνδετήρων τηλεπικοινωνιών [2010] Νο 953
γενικές απαιτήσεις GR-326-ΠΥΡΉΝΩΝ 4.01C (ζήτημα 3, 1999) για
single-mode οπτικοί συνδετήρες και άλτες
Ίνα του 5.YD/T 1636-2007 στην εγχώρια (FTTH) αρχιτεκτονική και γενικό
Μέρος 4 συνδετήρων καλωδίων οπτικών ινών απαιτήσεων: Τμηματική προδιαγραφή
Μηχανικός συνδετήρας οπτικών καλωδίων οπτικής ίνας

 

Εφαρμογή:

 

Χρησιμοποιημένος για να κάνει τους συνδετήρες στον τομέα των οπτικών καλωδίων, στα δίκτυα FTTx. Σχεδιασμένος
εσωτερική εφαρμογή στις ελεγχόμενες περιοχές ή τα κιβώτια λήξης.

 

APC Conector de Campo Singlemode de conector Sc γρήγορος συνδετήρας rápido FTTH óptico 0APC Conector de Campo Singlemode de conector Sc γρήγορος συνδετήρας rápido FTTH óptico 1

 

Carefiber, ως δέκα οπτικών ινών γρήγορων έτη κατασκευαστών συνδετήρων, επίσης το πρώτο προϊόν εργοστασίων μας, δίνουμε περισσότερη προσοχή στο σχέδιο

και οι εκατοντάδες Ε&Α των τύπων γρήγορα γρήγορων συνδετήρων είναι διαθέσιμες σε όλο τον κόσμο, είστε πάντα ευπρόσδεκτοι

 

για να συζητήσει με μας για το cOem ή το ODM. Το τεχνικό και tema πωλήσεών μας θα παράσχει σε σας τη λύση μέσα σε 24 ώρες.

 

Οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ (στο σύντομο όνομα: CFO), που καθιερώνεται το 2011, βρίσκεται στο 10ο πάτωμα (έδρα) του κτηρίου Jinhua, περιοχή Longhua, Shenzhen. Η βάση παραγωγής εξαρτημάτων FTTX βρίσκεται στο εθνικό βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας της πόλης Baise, Guangxi. Το υπαίθριο εργοστάσιο οπτικών καλωδίων βρίσκεται στο εθνικό βιομηχανικό πάρκο υψηλής τεχνολογίας Suchu, κοντά για τώρα, εμείς έχει απασχολεί αυτήν την περίοδο 360 άτομα, καλύπτει έναν τομέα 30.000 τετραγωνικών μέτρων, μέχρι τώρα η συνολική επένδυση στο carefiber είναι για το Δολ ΗΠΑ 5million, ειδικεμένος στην παραγωγή των διάφορων εσωτερικών και υπαίθριων καλωδίων οπτικής ίνας και των συνδετήρων οπτικής ίνας, τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως από τους χειριστές τηλεπικοινωνιών στον κόσμο. 95% των προϊόντων εξάγεται σε περισσότερες από 60 χώρες σε όλο τον κόσμο.

 

Το Carefiber έχει τη δυνατότητα να παραγάγει μια μεγάλη έκταση των οπτικών καλωδίων, των καλωδίων ABF, ADSS, των διάφορων τύπων άμεσα θαμμένα, της σωλήνωσης και των εναέριων οπτικών καλωδίων, καθώς επίσης και των εσωτερικών και υπαίθριων οπτικών καλωδίων πεταλούδων, των καλωδίων διανομής οικοδόμησης, και των καλωδίων πρόσβασης. Η ετήσια ικανότητα παραγωγής των οπτικών καλωδίων είναι 3,5 εκατομμύριο χιλιόμετρα πυρήνων. Η βάση παραγωγής εξαρτημάτων FTTX είναι κυρίως κεντροθετημένη στις ενισχυτικές εγκαταστάσεις FTTH FTTA, και παράγει ανεξάρτητα τους θραύστες PLC, τους γρήγορους συνδετήρες οπτικών ινών, τους άλτες ινών, τους αδιάβροχους άλτες σταθμών βάσης FTTA, τα ενισχυτικά προϊόντα κέντρων δεδομένων MPO/MTP 5G, κ.λπ., με μια ετήσια ικανότητα παραγωγής 35 του συνδετήρα εκατομμύριο PC. Συγχρόνως, συνεργαζόμαστε με πολλούς πελάτες για να αναπτύξουμε και να σχεδιάσουμε τα κιβώτια διανομής οπτικής ίνας, τα κιβώτια σύνδεσης οπτικών καλωδίων, το εσωτερικό και υπαίθριο γραφείο, κ.λπ. για να ικανοποιήσουμε τις ανάγκες των διαφορετικών πελατών για την αγορά, και να παρέχουμε στους πελάτες τις μιας στάσης procurching υπηρεσίες.

 

Οι άνθρωποι Carefiber εμμένουν σε: Η «άριστη ποιότητα» μπορεί να είναι μια πρώτης τάξεως εταιρική φιλοσοφία, και να προσπαθήσει να βελτιώσει τα ποιοτικά προϊόντα και τις υπηρεσίες που υπερβαίνουν τις ανάγκες πελατών. Αυστηρά ακολουθήστε το περιβαλλοντικό σύστημα διαχείρισης ποιοτικών συστημάτων διαχείρισης ISO9001 και ISO14001 σε όλη τη διαδικασία για να εξασφαλίσετε υψηλής ποιότητας προϊόντα και να έχετε τις διάφορες διεθνείς πιστοποιήσεις όπως το CE, ROHS, ANATEL, κ.λπ. για να εγγυηθεί τα προϊόντα που απαιτούνται από τους πελάτες.

 

10 έτη υπομονής, 10 έτη σκληρής δουλειάς, και 10 έτη πτώσης, άνθρωποι Carefiber ανυπομονούν πάντα η συνάντηση σας στο δρόμο της οπτικής επικοινωνίας, και να χτίσουν μια έξυπνη πόλη με τα χέρια μας μαζί, όπου όλα συνδέονται και ατελείωτος.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα