Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλωδίου οπτικών ινών

Διπλό καλώδιο 200m έκταση G652D FOYC οπτικής ίνας σακακιών ADSS/ίνα Corning

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Διπλό καλώδιο 200m έκταση G652D FOYC οπτικής ίνας σακακιών ADSS/ίνα Corning

Κίνα Διπλό καλώδιο 200m έκταση G652D FOYC οπτικής ίνας σακακιών ADSS/ίνα Corning προμηθευτής
Διπλό καλώδιο 200m έκταση G652D FOYC οπτικής ίνας σακακιών ADSS/ίνα Corning προμηθευτής Διπλό καλώδιο 200m έκταση G652D FOYC οπτικής ίνας σακακιών ADSS/ίνα Corning προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλό καλώδιο 200m έκταση G652D FOYC οπτικής ίνας σακακιών ADSS/ίνα Corning

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CFO
Πιστοποίηση: CE Rohs
Αριθμό μοντέλου: Adss-48F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1KM
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2km/drum ή cOem
Χρόνος παράδοσης: 5-20days
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 10km/Day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: Adss-48f-200MS δομή καλωδίων: ADSS
Αρίθμηση ινών: 2-288 εφαρμογή: Εναέριος
Επιλογές ινών: ITU G652D, G657A, OM1, OM2, OM3, OM4 Μέλος δύναμης: Ενισχυμένο το φίμπεργκλας πλαστικό (FRP)
Υλικό του σακακιού: Μαύρο πολυαιθυλένιο το (PE) Εγγύηση: 10years

Διπλό σακάκι ADSS 200m Span 48 Οπτικό καλώδιο οπτικών ινών G652D FOYC ή Corning Fiber

Το καλώδιο ADSS (All-Dielectric Self-Supporting) είναι ιδανικό για εγκατάσταση σε περιβάλλον διανομής καθώς και σε περιβάλλον μεταφοράς, ακόμη και όταν απαιτούνται εγκαταστάσεις live-line.

Χαρακτηριστικά :


Μπορεί να εγκατασταθεί χωρίς κλείσιμο της τροφοδοσίας.
Εξαιρετική απόδοση. Το μέγιστο επαγωγικό στο σημείο λειτουργίας του σακάκι AT μπορεί να φτάσει τα 25kV.
Το μικρό βάρος και η μικρή διάμετρος μειώνουν το φορτίο που προκαλείται από τον πάγο και τον άνεμο και το φορτίο στους πύργους και τις πλάτες.
Τα μεγάλα μήκη και το μεγαλύτερο μήκος είναι πάνω από 200 μέτρα.
Καλή απόδοση αντοχή και θερμοκρασία.
Η διάρκεια ζωής του σχεδίου είναι πάνω από 30 χρόνια.

Εφαρμογές:


Εναέριος

Δομή και τεχνικές προδιαγραφές ADSS-Span (50-150M):

Αναφ. Εξωτερικός
Διάμετρος
(mm)
Αναφ. Βάρος
(kg / km)

Rec. Μέγ.
Εργατική Ένταση

(kN)

Μέγιστο επιτρεπτό
Εργατική Ένταση
(kN)

Διακοπή

Δύναμη

(kN)

Δύναμη

Μέλος

CSA

(mm 2 )

Modulus of
Ελαστικότητα
CSA

(kN / mm2)

Θερμότητα

Επέκταση

Συντελεστής

(χ 10-6 / Κ)

Κατάλληλο Span
(Πρότυπο NESC, m)
PE Μπουφάν AT Jacket ΕΝΑ σι ντο ρε
11 110 120 1.0 2.5 8 3.0 6.6 2.1 120 80 100 80
11.5 115 125 1.5 4 10 4.5 7.3 1.8 180 120 150 120
12 120 130 2.5 6 15 7.5 8.3 1.5 250 150 290 150

Δομή και τεχνικές προδιαγραφές ADSS-Span (50-750M):

Αναφ. Εξωτερικός
Διάμετρος
(mm)
Αναφ. Βάρος
(kg / km)

Rec. Μέγ.
Εργατική Ένταση

(kN)

Μέγιστο επιτρεπτό
Εργατική Ένταση
(kN)

Διακοπή

Δύναμη

(kN)

Δύναμη

Μέλος

CSA

(mm 2 )

Modulus of
Ελαστικότητα
CSA

(kN / mm2)

Θερμότητα

Επέκταση

Συντελεστής

(χ 10-6 / Κ)

Κατάλληλο Span
(Πρότυπο NESC, m)
PE Μπουφάν AT Jacket ΕΝΑ σι ντο ρε
12.5 125 136 1.5 4 10 4.6 7.6 1.8 160 100 140 100
13.0 132 142 2.25 6 15 7.6 8.3 1.5 230 150 200 150
13.3 137 148 3.0 8 20 10.35 9.45 1.3 300 200 290 200
13.6 145 156 3.6 10 24 13.8 10.8 1.2 370 250 350 250
13.8 147 159 4.5 12 30 14.3 11.8 1.0 420 280 400 280
14.5 164 177 5.4 15 36 18.4 13.6 0,9 480 320 460 320
14.9 171 185 6.75 18 45 22.0 16.4 0.6 570 380 550 380
15.1 179 193 7.95 22 53 26.4 18.0 0.3 670 460 650 460
15.5 190 204 9,0 26 60 32.2 19.1 0.1 750 530 750 510

Σημείωση: Μόνο ένα μέρος των καλωδίων ADSS παρατίθενται στον πίνακα. Τα καλώδια ADSS με άλλα διαστήματα μπορούν να ζητηθούν απευθείας από την Carefiber.

Οι προδιαγραφές στον πίνακα παρέχονται με την προϋπόθεση ότι δεν υπάρχει διαφορά ύψους και η κλίση της εγκατάστασης είναι 1%.

Ο αριθμός ινών είναι 2 έως 72. Η αναγνώριση των ινών είναι σύμφωνη με το εθνικό πρότυπο.

Αυτό το δελτίο δεδομένων μπορεί να είναι μόνο αναφορά, αλλά όχι συμπλήρωμα της σύμβασης. Επικοινωνήστε με τους πωλητές μας για περισσότερες πληροφορίες.

Carefiber Οπτική Technology Co, Ε.Π.Ε. βρίσκεται στο Longhua Νέα Περιφέρεια, πόλη Shenzhen, επαρχία Γκουανγκντόνγκ. Ιδρύθηκε το 2010, μετά από 9 χρόνια, ο όμιλος Carefiber έχει την HK Carefiber, την Guizhou Carefiber και την Guangxi Carefiber τρεις υποεπιχειρήσεις, και οι δύο είναι επιχειρήσεις υψηλής τεχνολογίας που ασχολούνται με την έρευνα, ανάπτυξη, παραγωγή και πωλήσεις προϊόντων FTTH στις ακόλουθες κατηγορίες: καλώδιο υπαίθριας πτώσης, οπτικό καλώδιο υπαίθριων οπτικών ινών, καλώδιο Patch, Pigtail, διαχωριστής PLC, σύνδεσμος FTB, προσαρμογέας, κιβώτιο διανομής ινών, πλαίσιο διανομής ινών, κλείσιμο ινών, εσωτερική και εξωτερική καλωδίωση σταθμών βάσης, MPO, λύσεις κ.λπ., η Carefiber παρέχει στους πελάτες της τυποποιημένα προϊόντα και προσαρμοσμένα προϊόντα των ολοκληρωμένων λύσεων.

Επί του παρόντος, η μονάδα της εταιρείας καλύπτει μια έκταση 32000 ㎡, με 500 υπαλλήλους. Μεταξύ αυτών, το κέντρο εμπορίας HK και Shenzhen R & D καλύπτει 4000 ㎡ και η ηπειρωτική παραγωγική βάση καλύπτει έκταση 28.000 ㎡. Οι πωλήσεις είναι με 20% για εγχώριες, 80% για το εξωτερικό σε όλο τον κόσμο. Με την αύξηση της αξίας των πωλήσεων, αναμένεται ότι η παραγωγική ικανότητα της Carefiber θα επεκταθεί σταθερά τα επόμενα χρόνια.

Το όραμά μας: Να είστε πρώτης τάξεως εταιρία οπτικών επικοινωνιών.

Η αποστολή μας: Καλύτερα προϊόντα, τεχνολογίες και υπηρεσίες για τους πελάτες.

Η Αξία μας: Προσπάθεια για δημιουργία και έξοχη αριστεία. Κάντε στους πελάτες να πετύχουν με βάση το αμοιβαίο όφελος.

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα