Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο

Κίνα Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο προμηθευτής
Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο προμηθευτής Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο προμηθευτής Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM
Πιστοποίηση: Rohs
Αριθμό μοντέλου: Άλτης CPRI

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc στην τσάντα ή το κιβώτιο ή το τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 5-20days
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 500pcs/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμός τρόπου: Άλτης CPRI Καλώδιο Dia: 5.0mm ή 7.0mm
Υλικό σακακιών: LSZH, OFNR, συνήθεια συγκεκριμένη Χρώμα σακακιών: Ο Μαύρος ή cOem
Τύπος Fiber: SM ή ΚΚ Επίπεδο IP: 67

Σταθμών βάσης αδιάβροχο PDLC Fullaxs μαύρο σακάκι σκοινιού SM G657A1 μπαλωμάτων ινών οπτικό

 

Η συνέλευση Carefiber καθιερώνεται σταθερά ότι μέσω των μαζικών headis που παρεμβάλλονται άμεσα στον πομποδέκτη οπτικής ίνας συνδέονται άμεσα με το WiMax και το LTE στην εφαρμογή FTTA. Οι συνδετήρες του αιτήματος σύνδεσης, μπορούν να προσαρμόσουν μια μεγαλύτερη ανοχή στην κατεύθυνση Ζ. Στο σύστημα συνδετήρων πλήρης πρόσβαση με την άδεια του μεγάλου Ζ η κατεύθυνση της ανοχής, αλλά και παρέχει ένα ενιαίο χέρι που εγκαθίσταται σύμφωνα με αυτήν την απαίτηση στα οφέλη κατοικίας συνδετήρων.

 

 

Μαύρο σακάκι σκοινιού PDLC Fullaxs SM G657A1 μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης αδιάβροχο

 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. Ανοικτό διάφραγμα για την εύκολη πρόσβαση στο SFP

2. Το θετικό ανατροφοδοτεί στο χειριστή όταν ζευγαρώνεται πλήρως

3. Ζευγάρωμα ένας-χεριών
 

4.  Διπλή διεπαφή LC

5. Οι διακοπές διαφραγμάτων επιτρέπουν την αφαίρεση του πομποδέκτη μέσω του διαφράγματος (καμία ανάγκη να ανοίξει RRH για την αντικατάσταση πομποδεκτών)

6. Γερό κλείδωμα ξιφολογχών για το εύκολο, γρήγορο, και ασφαλές ζευγάρωμα

7. Πολλαπλού τρόπου και singlemode

8. Απόδειξη νερού, απόδειξη σκόνης και αντιδιαβρωτικός

9. Επέκταση σε RJ45, κ.λπ.

10. Το βούλωμα έχει το ελεύθερο σχέδιο ανοχής, πλήρως ελεύθερο να επιπλεύσει στον ζ-άξονα

11. Κανένα καλώδιο που κουμπώνει ανά πάσα στιγμή κατά τη διάρκεια ή μετά από της εγκατάστασης

12. Ο οικονομικώς αποδοτικός γυαλί-γεμισμένος κύβος πολυμερών σωμάτων ή μετάλλων το διάφραγμα

13. Τομέας - εγκαταστήσιμη έκδοση διαθέσιμη

 

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ βρίσκεται στη νέα περιοχή Longhua, πόλη Shenzhen, επαρχία Γκουαγκντόνγκ. Ιδρυμένος το 2010, μετά από 9 έτη, ομάδα Carefiber έχει το HK Carefiber, Guizhou Carefiber και Guangxi Carefiber τρεις υπο--επιχειρήσεις, και οι δύο είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που αφιερώνεται στην έρευνα, την ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις των προϊόντων FTTH στις ακόλουθες κατηγορίες: Το εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο πτώσης, ο οπτικός γρήγορος συνδετήρας ινών, το σκοινί μπαλωμάτων, η πλεξίδα, ο θραύστης PLC, ο συζευκτήρας FTB, ο προσαρμοστής, το κιβώτιο διανομής ινών, το πλαίσιο διανομής ινών, η κοινή περάτωση ινών, τα εσωτερικά και υπαίθρια προϊόντα καλωδίωσης σταθμών βάσης, MPO, τα προϊόντα κέντρων δεδομένων, οι ενισχυτικές λύσεις 5G κ.λπ., Carefiber παρέχουν στους πελάτες τα τυποποιημένα προϊόντα και τα προσαρμοσμένα προϊόντα των ενσωματωμένων λύσεων.

 

Αυτή τη στιγμή, οι εγκαταστάσεις επιχείρησης καλύπτουν μια περιοχή 32000㎡, με 500 υπαλλήλους. Μεταξύ τους, το εμπορικό κέντρο του HK και η Ε&Α Shenzhen καλύπτουν 4000㎡ και η βάση παραγωγής ηπειρωτικών χωρών καλύπτει έναν τομέα 28000 πωλήσεων ㎡.The είναι με 20% για εσωτερικό, 80%for στο εξωτερικό σε όλο τον κόσμο. Με την αξία πωλήσεων που ανεβαίνει, αναμένεται ότι η ικανότητα κατασκευής Carefiber θα επεκτείνεται σταθερά τα επόμενα χρόνια.

 

Το όραμά μας: Να είστε πρώτης τάξεως επιχείρηση οπτικών επικοινωνιών.

Η αποστολή μας: Καλύτερο προϊόν, τεχνολογία, και υπηρεσίες για τους πελάτες.

Η αξία μας: Προσπαθήστε για τη δημιουργία και την έξοχη τελειότητα. Κάνετε τους πελάτες να πετύχουν βασισμένος στο αμοιβαίο όφελος.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα