Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλωδίου οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Ευχαριστώ πολύ. γρήγορη παράδοση και τέλεια συσκευασία.

—— Eric Ben

Η ποιότητα καλωδίων είναι άριστη. Σας ευχαριστούμε για να μας βοηθήσετε για να λύσει το πρόβλημα συνήθειας. Ελπίστε το επιχειρησιακό σκάφος ότι μας πηγαίνει πολύ καλά.

—— Priscila Mota

Το Carefiber είναι πολύ επιδέξιο και πήρε το σημείο μας. είμαστε καλός συνέταιρος τώρα.

—— Mahesh Gowda

Είμαι Online Chat Now

Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA

Κίνα Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA προμηθευτής
Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA προμηθευτής Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: carefiber
Πιστοποίηση: CE Rohs

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων CPRI Μέγεθος καλωδίων: 5.0mm 7.0mm
Τύπος Fiber: G657A G652D OM1 OM2 OM3 Υλικό σακακιών: HDPE LSZH
Χρώμα: μαύρος Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: >55dB

Υπαίθριος SM/MM CPRI οπτικός άλτης ινών lc-LC καλωδίων FTTA θωρακισμένος

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:


1.FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV
2.Optional διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος
3.Optiional σακάκι: LSZH, PE, PU., θωρακισμένο ή μη θωρακισμένο
4.IP67 αδιάβροχη προστασία

 

Απόδοση συνελεύσεων:

 

Στοιχείο Στοιχεία
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια SM/UPC≥50dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB
Μηχανική ζωή 500cycles
Θερμοκρασία εργασίας -40°C~+70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~+70°C
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C~+50°C
Επίπεδο προστασίας IP67
Εκτατά στοιχεία Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N
Επικύρωση Συναντηθείτε με RoHS

 

 

 

Προδιαγραφή καλωδίων:

 

Στοιχείο Στοιχεία
ίνα OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Μέλος έντασης Aramid Kevlar, θωρακισμένος σωλήνας
Μέγιστη μείωση

SM: ≤0.34dB/km σε 1310nm, ≤0.20dB/km σε 1550nm

ΚΚ: ≤0.60dB/km σε 1300nm, ≤2.3dB/km σε 850nm

Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη) 500N (καμία θραύση)
Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη) 1000N/100mm
να φλέγω την καθυστέρηση IEC 60332-3
Θερμοκρασία -40~+70°C
Uvioresistant ΠΕΡΑΣΜΑ
Επικύρωση Συναντηθείτε με RoHS &UL

 

Υπαίθριος SM/MM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων CPRI θωρακισμένος οπτικός άλτης lc-LC σκοινιού FTTA

Το Carefiber εστιάζει πάντα στην αξιόπιστη ποιοτική ανάπτυξη. Με τη συμμόρφωση με την ποιοτική πολιτική μας " συνεχίστε να ακολουθείτε την άριστη ποιότητα, προσφέρει τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες προκειμένου να πραγματοποιηθούν οι ανάγκες και η ικανοποίηση πελατών», εξ αρχής προσπαθούμε για την παροχή των exceelent προϊόντων και της υπηρεσίας για να ικανοποιήσουμε και να υπερβούμε την ανάγκη του πελάτη μας. Το Carefiber λειτουργεί συνεχώς με τις σύγχρονες μεθόδους ποιοτικής διαχείρισης για να εξασφαλίσει ολόκληρη τη διαδικασία υπηρεσιών εφαρμοσμένος ελαστικά και αποτελεσματικά.

 

Η οπτική Co. τεχνολογίας Carefiber, ΕΠΕ είναι ένας από τους κύριους υπεύθυνους για την ανάπτυξη και τους επαγγελματικούς κατασκευαστές της οπτικής τεχνολογίας ινών και υψηλή - προϊόντα οπτικών επικοινωνιών ποιοτικών ινών. Παρέχουμε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, το συνδετήρα οπτικών ινών, τον προσαρμοστή οπτικών ινών, το θραύστη PLC οπτικών ινών, το γρήγορο συνδετήρα, την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών, το τελικό κιβώτιο ινών, την περάτωση ινών και περισσότεροι. Για τον υψηλής ποιότητας εξοπλισμό γραμμών παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων, μπορούμε επίσης να προσφέρουμε την εισαγωγή και να επιστρέψουμε τον ελεγκτή απώλειας, τη μηχανή δοκιμής παρεμβαλλόμετρων, το μικροσκόπιο ακρών συνδετήρων, την πτυχώνοντας μηχανή συνδετήρων, τη γυαλίζοντας μηχανή συνδετήρων, το φούρνο θέρμανσης συνδετήρων, την αυτόματη τέμνουσα μηχανή καλωδίων, κ.λπ.

 

Προσκαλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές για να επισκεφτούμε την επιχείρησή μας και να μας έρθουμε σε επαφή με άμεσα για περισσότερες πληροφορίες. Το Carefiber, φροντίζει εσείς ζωή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Debbie Lao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα